Skocz do zawartości

szerszen i jego ibi 6L


szerszen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja myslac ze bede zakladal skajke to jest z pianka...wtedy te krzywizny by wygladzila :D a z alcantara tez trzeba tak glaskac??

Jeśli przyjmiesz założenie głaskania słupka tak jakby szedł pod lakier, to problemu z innym wykończeniem miał nie będziesz, w innym przypadku zawsze będziesz się zastanawiał - czy już? czy może jeszcze trochę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja i tak mam gladko :) 150 papier poszedl w ruch i jest dobrze...mam jeszcze 1000 wodny papier ale czy warto? bo jak za mocno bede glaskal to klej nie bedzie mial sie na czym trzymac :kwasny:

wyrównaj

jest wyrownane :wink:

czy już? czy może jeszcze trochę? :)

to jest wlasnie kurde pytanie :D pojde za ta rada i jutro bede wiecej glaskal :wink: tylko do jakiego momentu dojsc zeby pozniej klej sie trzymal na tym...bo gdzies czytalem ze nawierzchnia musi byc lekko chropowata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do jakiego momentu dojsc zeby pozniej klej sie trzymal na tym...bo gdzies czytalem ze nawierzchnia musi byc lekko chropowata...

Zawsze zdążysz "drapnąć" w kilku miejscach grubszym papierem nie psując wyprowadzonego profilu, ale i bez tego klej dobrze trzyma, wystarcza zwykły butapren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jestem po wstepnych odsluchach ESX na calym (jeszcze) systemie rainbow...w porownaniu z RF T3002 to przy ESX pokazalo sie wiecej szczegolow...dol ma troszke wiecej miesa ale mniejszy wykop niz RF i jest jeszcze lepsza srednica co jest dla mnie na plus...co do gory ostrzy jeszcze wiecej niz RF ale jest przyjemniejsza gora od RF :P nie wiem jak to napisac :P ta ostrosc jest specyficzna i mi sie to podoba w pewnych utworach :P ale ESX bedzie tylko i wylacznie na wooferki wiec gore ''olewam'' :P z orginalnymi tweetami(z zestawu) chyba nic nie da sie zrobic wiec dlatego zastapia je Lotusy :) dzis bede mial slupki i wtedy sie podlaczy razem ze ''zapciem'' :) i pogrzebie w cieciach :) GZ zmienil wlasciciela...daleko nie poszedl gdyz kuzyn go wzial :) T2 pojdzie na polke narazie i zastapi go cos bardziej ''SQ'owego'' :P RF T3002 zasili sekcje basowa.

 

slupki doszly obite. jutro moze podlacze Lotusy...posluchalem troche wiecej ESX'a i muzyka jest wiecej zywsza od RF'a...RF brzmial plytko i sucho...przy ESX'ie muza odzyla :D

 

zamontowalem slupki.najpierw odpalilem audio na zwrotce aktywnej...ni jak ni tak gralo to wszystko...pomimo multum ustawien co zrobilem nie gralo tak jak powinno...same wooferki podlaczylem pod ESX i pod zwrotke z wzmaka...tweetki podlaczylem pod orginalne zwrotki rainbowa i graja znacznie lepiej niz na aktywce :) banan sie pojawil na mojej twarzy...chyba zlece komus zrobienie zwrotki pod tweetki...

post-2041-0-74093600-1301780143_thumb.jpg

post-2041-0-21800100-1301832083_thumb.jpg

post-2041-0-12833500-1301832096_thumb.jpg

post-2041-0-66509600-1301832106_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromniaste te słupki wyszły :zdegustowany: Moim zdaniem lepiej wyglądał by na nim flock, tak na wypuście pod tweeter zostały wypaczone wszystkie niedociągnięcia tapicera...... Ja swoje też tne aktywnie, skierowane w gębę no i kilka osób już ich słuchało ( niektórzy bardzo wybredni :cwaniak: ) i stwierdzili ze góra jest naprawdę fajna :) Masz inne radio inny piec może dlatego u Ciebie w aktywce wyszła kiszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz inne radio inny piec może dlatego u Ciebie w aktywce wyszła kiszka

raczej nie powiedzialem ze zle tylko ze ze na pasywkach lepiej zagraly...a roznice miedzy tweeterami rainbowa a Lotusami jest przepasc...Lotusy w polaczeniu z Zapem daje wiecej szczegolow i scena jest ogromna :) tylko ze ja zauwazylem roznice na aktywce i na pasywce...no i w tym rozdaniu pasywka wygrala :)

tak na wypuście pod tweeter zostały wypaczone wszystkie niedociągnięcia tapicera......

tez tak sadze i dlatego dam pierscionek z metalu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...