Skocz do zawartości

Nagłośnienie w punto 2 ( głośniki + wzmacniacz ) do 1600zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec moje auto to:

Punto 1.2 z 2003 3 drzwiowe

 

Radio to alpine cde-9880r

 

i teraz mam problem z doborem do tego radyjka jakiś głośników na przód (16 cm )

w cenie do 800zł i wzmacniacza do tego zestawu również w cenę do 800zł.

 

muzyki jakiej słucham to house trance hip hop.

 

myslałem o RAINBOW SAX 265.20 + harman/kardon CA 280

co myślicie o takim zestawie ?? może znajdę coś lepszego w tej cenie ??

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steryd_007, a czy piec musi byc nowy bo głośniki to ok, ale zamiast tego h-k można kupić dużo lepszy klocek z używek starszych. I wtedy Ci zostaną pieniążki aby dołożyć na lepszą jednostkę :) PS rozumiem że wygłuszenie i okablowanie jest poza tą ceną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS rozumiem że wygłuszenie i okablowanie jest poza tą ceną?
tak jest poza tą ceną :)

 

radio chciał bym żeby zostało takie jakie jest.

 

Co do pieca to moze taki był by lepszy ?? Infinity REF 475A ?

ogólnie na wzmaka moge dac nie wiecej niz 1000zł ( wolał bym nowego )

głosniki do 800 zł ( zależy mi żeby te głośniki grały pod muzyke trance house i troche hip hop to taki priorytet :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako świeży posiadacz r6a mogę powiedzieć ze ładnie trzęsą nogawkami :kwasny: Również słucham elektroniki.

 

PS: Wczoraj przypadkiem wrzuciłem kawałek 50 centa, aż mi się miło zrobiło takie fajny basik :( Co do "średnicy" hmm jak dla mnie jest okej, więc niektórzy przesadzają że jej brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu zainteresowalbym sie nowa seria hertzow hsk 165.4, mysle ze moglbys sie jeszcze potargowac ze sprzedajacymi i z przesylka zamknalbys sie w 800 zl a moze i mniej, do tego musialbys znalezc mocna jakosciowa 2kanalowke i efekt na pewno Cie zadowoli :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz dla ciebie wiele klocków jest nie miejscu, rozumiem że masz inne upodobania ale akurat w tym przypadku ten wzmak u Gilotyny prezentuj sie bardzo dobrze. Nie rozumiem jak możesz wnioskować na podstawie samej nazwy. Jeżeli słyszałeś go w tej konfiguracji to ok ale wątpie to... twój system gra.. na swój sposób - dla ciebie.. ale on nie jest neutralny. Nie rozumiem dlaczego starasz się wmówić że pewnie klocki nie pasują do całośći (nie chodzi tylko o ten post) tylko na podstawie opisu. Wiem że masz wiedze i nie podważam jej ale przyjemność z odsłuchu a matematyka zawsze będą się wykluczały... pozdrawiam :kwasny:

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostałem opacznie zrozumiany :rotfl: .

Nie chciałem aby VR209 nazywać śmieciem :kwasny: .

Na tym forum nawet w innym co prawda wątku napisałem, że w tym sezonie zostanie u mnie między innymi i ten wzmacniacz i nieraz polecałem go innym. Uważam go za bardzo dobry wzmacniacz co prawda drogi ale wart swojej ceny .

 

luzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszą, że HSK ma 125 w RMS a Steg ma 2x 105.

Ja osobiście tez się zastanawiałem na tymi hsk a finalnie zakupiłem DEGO PO650 i właśnie Steg'a k2.01. Jutro mam zamiar to wszystko podpiąć. Drzwi przygotowane tylko teraz finalny montaż pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszą, że HSK ma 125 w RMS a Steg ma 2x 105.

no i ?

 

Z ciekawości podłączyłem raz system normalnie pod dwa kanały pod Audisona VR203 i dawał rady jak nie jeden 100 watowiec :)

 

waty to podstawa, ale też nie wszystko :D

A pamiętasz co zrobił mały "hamerykaniec" 2x50W o wymiarach 14cmx22cmx5cm ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...