Skocz do zawartości

Rozdzielacz zasilania problem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem rozdzielacz zasilania 1 x 50mm2 -> -> 1 x 35mm2 oraz 2 x 10-25mm2

Sprawa wygląda następująco. Trafiła mi się okazja abym dostał przewód 35mm2 w bardzo okazyjnej cenie.

Chodzi mi o to czy mogę przyłączyć dwa przewody 35mm2 do jednego 50mm2 ( rozdzielacz )???? Czy lepiej szukać tych 25mm2??

 

Wyjście 35mm2 jest przeznaczone na inną instalację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy mogę przyłączyć dwa przewody 35mm2 do jednego 50mm2 ( rozdzielacz )????

 

Raczej na pewno nie uda Ci się upchnąć 2x35mm2 do jednego wejścia 50mm2.

 

Mógłbyś wejść jednym 35 pod wejście 50 a drugim 35 pod wejście 35.. a korzystać z wyjść 10-25mm2.... no ale sam napisałeś że chcesz korzystać z wyjścia 35mm2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy - możliwe, że ja napisałem nie jasno

Otóż wygląda to następująco:

Od Aku idzie 50mm2 do rozdzielacza która ma 3 wyjścia:

- 1x 35mm2

- 2x 25mm2

Chodzi mi o to, że chcę do rozdzielacza wpiąć kabel 2x 35mm2 pod wyjścia 2x25mm2

 

Problem polega na tym iż do rozdzielacza wchodzi 50mm2 a sumując 2 sztuki 35 wyjdzie 70mm2 i to to mi chodzi tylko i wyłącznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RazeRX7, zapętliłeś strasnie ;p Jeśli dobrze rozumiem to masz w rozdzielaczu wejscie na 2x25 i chcesz sie tam wpiąć do kazdego z osobna 35 ? (35mm2 do wejscia 25mm2) To chyba najlepiej i najtaniej bedzie tak jak Gilotyn@, napisał. I mozna by końcówki zalutować. A drugie rozwiazanie to przejsciowki, axel2 chyba ma je w swojej ofercie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o takie połącznie jak na załączonym rysunku.

Czy nic się nie stanie jeśli będę miał większą średnicę na wyjściu niż na wejściu ( sumując 2x35 wyjdzie 70mm a na wejściu jest 50mm )

Chodzi mi czy taka opcja prądowo jest dobra - tylko o to mi chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...