Skocz do zawartości

/F/I/A/T/ Coupe 20VT by: TONSIL


Lukasz20VT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie autko zrobione jest na wystawy, pokazy etc. Wiem (i jestem tego pewny na 101%) że te zawody to fikcja bo wyniki są już ustalone przez rozpoczęciem całej imprezy Swoją drogą w jakiej kategorii mógłbym wystartować?
:)

Witam Kolege

Powodzenia z taka opinia :) wiesz w zeszlym sezonie bylo takie ladne wypieszczone i wypasione bmw na zacnych komponentach ... i coz szalu nie zrobilo... ale z checia bym posluchal rodzimych przetwornikow wiec moze wybierzesz sie w tym roku choc na jedne zawody ... chociaz jako wystawca :) a dla chlopakow z mazur wielki szacun za zacna instalke na rodzimych produktach( pomijajac focala)

pozdrawiam

msz

ps proponuje czasami pomyslec bo mozesz co niektorych conajmniej zniesmaczyc tego typu opiniami :) ,a nawet raz w zeszlym sezonie nie pojawiles sie na zadnej eliminacji..... :) wiec wiesz napewno? :)

maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Manius :kwasny: to nie temat o zawodach swoja droga kazdy ma prawo miec wlasne zdanie

 

ale powiem ci tylko jedno i to prywatnie ZDEJMIJ OPASKĘ Z OCZU :hyhy:

sorki z oftopa ale czasami mi sie z...c chce jak czytam takie opinie od ludzi ktorzy powielaja opinie innych a ci innych i z takiego czegos wychodzi konketna bzdura... opaske zostawie bo nie chodzi o chinskie garki ... tylko o atmosfere zabawy...

ok ok juz nie zasmiecam

trzymajta sie :hyhy:

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt zawodów etc... Przedwczoraj założyłem nowo zakupione JVC Avx-2 i odpaliłem sprzęt do odsłuchu. Ręce mi opadły, to radio nadaje się co najwyżej do 4 głośników 13cm i subwoofera wystruganego na Alphardzie. Wyrządziłem wielką krzywdę tym radyjkiem moim uszom. Przez to g***no cały system grający w moim aucie cofnął się o 2 epoki wstecz. Auto odsłuchiwaliśmy z kol. 1grzecho i werdykt jest jeden: Alpine 9886r back!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i werdykt jest jeden: Alpine 9886r back!

 

Jak to radio jest dla Ciebie rewelacyjnie ( bo rzeczywiście jest konkretne ) to proponuje zapolowac na kenwooda XXV albo starsze wersje CDA ( polookaj na forum ) - to już przy 9886r bedzie kompletna poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...