Skocz do zawartości

Jakie mp3 lub mp4


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz ustalone ile min ma miec Gb ?

 

Kiedys interesowalem sie tym i mialem pare moim zdaniem ladnych sztuk.

 

Zaczynajac od Grundig-a, creative, poczynajac postepy, iAudio, Iriver czy tez Meizu.

 

Czy tez inne pochodne pentragramy ( tych nie kupowalem ale mialem okazji posluchac )

 

Zazwyczaj na sluchawkach KOSS-a the Plug ( mulaste, bassowe ) ale rowniez na

SENNHEISER pchelkowatych ( nie pamietam modelu ) oraz goscinnie na AKG.

 

Zostaly na ten czas u mnie i pewnie do konca moich dni, Iriver T30 ( 512 MB ) oraz Meizu M6 ( 2 GB )

 

Polecam iAudio ceniona i dobra marka, raczej nie robia szitu i klada nacisk na jakosc. iAudio jest takim w sumie fajnym zlotym kompromisem, nie ma za duzo niskich, ani wysokich, a srednica ladnie plumka. iRiver jak dla mnie jest doskonaly na HH itp Rap-y chodz nie ma tu mulenia. Meizu hmm.. swietnie sprawuje sie w klasyce, diabel dokladny i mily, a opcje zmiany EQ dodaja smaczku i moze miesem tez walnac po uszach ( bass-em ). Meizu ma wyswietlacz i nawet teledyski mozna sobie nagrac ( ogladalem moze z 5 razy teledyski na nim, a mam go z 3 lata ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez swoje sluchawki i jesli mozesz to zrob odsluch wlasnie na iriver-ku. Nie wiem na jakim modelu ale ogolnie nie ma tam wodotryskow, tylko podstawowe opcje ktore moga byc potrzebne. Oryginalne sluchawki ktore byly razem w pudeleczku od iRiver-a leza nadal w pudelku, jakos nie robia szalu z moimi uszami.

 

Sennheiser cx 300 II to mile sluchawki ( jesli ktos lubi takie ). Ja od paru ladnych lat jade na kossach. CX nie mula tak jak w/w KOSS-y, ale i cena inna

 

Ps. Ipody sluchalem pare razy, ale nie wciagnely mnie, owszem ladnie wygladaja i to chyba tyle. Sa ludzie co podobaja sie im " ich " dzwiek. Ot graja, i mozna sluchac na nich. Nie kazdy szuka smaczkow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ja słucham muzyki na Pentagramie EON Cineo 8 GB (MP4)

http://pentagram.pl/nowosci/pentagram_eon_...cie_hit_it_2009

 

Jedyna rzecz która mnie w nim denerwuje to resetujące się ustawienia i gdy zmieniasz piosenki lub przeszukujesz foldery to włącza się podświetlenie wyświetlacza to jest takie denerwujące piszczenie a gdy gaśnie podświetlenie to już tego nie ma. Może jest to wina oprogramowania ale jeszcze tego nie robiłem i nie sprawdziłem. Posiadam go ponad półtora roku i mówiąc szczerze mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam sanse clip:) jak kiedys kupowalem sluchawki akg k518dj i sanse do tego i gralo naprawde niezle:) na forach za tamtych czasow sansa byla hitem:) maly zgrabny mp3 , bardzo milo go wspominam:) a cena naprawde niska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hitów na forach to czasem nijak się mają

 

do prawdy

 

Akurat mp3 chciałbym kupić nową ,

 

wiem z doświadczenia że psują się jak mało co.

 

No to może sprawdzę tego Irivera i jak mi się uda to i tą sanse.

 

Może jeszcze jakieś propozycje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sansa naprawde niezla byla:) w tej cenie moim zdaniew super mp3 , jedyny minus to ladowanie z kabla z komputera(mozna ladowarke dokupic) i dosc dlugo trzymalo jak na takie malenstwo:)

zreszta o sansie na forach jest pewnie multum tematów:)

 

 

warto pogrzebac w niej w eq bo bardzo wiele daje, mysle ze warta uwagi i przesluchania

 

daj znac jak tam odsluchy ida:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T5 sympatycznie wyglada :hyhy: Cena z tego co widze na allegro nie jest cena duza. Co do zasilania, jestem zwolennikiem beterii/akumulat. Aczkolwiek mam Meizu z wbudowanym aku i jeszcze nie przytrafilo mi sie aby gdzies mi sie wyladowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T5 gra hmmm na pewno głośniej ale ........

 

jakiejś mega przepaści nie ma poza tym że aż tak nie szumi.

 

Wqrwiający jest wyświetlacz wystarczy trochę światła i tak jak by go nie było .

 

Denerwujący jest też jog raz działa na muśnięcie a raz tępo jakby był zatarty.

 

Jeszcze sprawdzę sobie Vandie czy jak jej tam B6 model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan124, jestem rówznież na etapie zmiany iPoda nano na coś bardziej górnolotnego. Natrafiłem na dosyć ciekawego i cieszącego się dobrymi recenzjami grajka, a mianowicie Cowo iAudio 7. Obsługa flaczków, wavów może zapowiadać niezłą jakość dźwięku, niektórym przeszkadza, że jest zbyt suchy w brzmieniu, ale podpbno iRiver ma nijak do Cowon. Z tego co wiem 7 oferuje też sporo ulepszaczy, jak chociażby BBE jakies Enhancery czy coś tego lotu. Jako słuchawki planuję AKG K530, ewentualnie Senheiser HD555, w ostateczności oklepane, ale chwalone Creative Aurvana Live.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 2 irivery najpierw kilka dobrych lat temu ifp-799 ktory niestety brat oddal do lombardu pod moja nieobecnosc, a drugi to iriver t-60, ktory mi sie popsul...

Oczywiscie ten pierwszy gral duuuzo lepiej od t-60, byl bardziej naturalny no i w zestawie mial senki, a nie sluchawki iriver :) Porownywalem mojego 799 do jakis innych mp3, i nie bylo dla niego przeciwnika w podobnej cenie, pomimo tego ze czysto gral to jeszcze baardzo glosno, dlatego polecam ta marke jak najbardziej. Przy okazji jakby ktos znal sie na naprawie mp3 to prosze o kontakt :) bo T-60 popsul mi sie w dziwny sposob, tjb zaladowalem "zepsuta" piosenke, i jak na mp3 ja wlaczylem to moj iriver sie wylaczyl, i juz nie chce sie wlaczyc, podlaczam pod kompa i tez nic sie nie dzieje ;/ mam nadzieje ze ktos skuma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

odkopie troche....... ostatnio jezdze autobusem do roboty no wqurwia mnie brak muzyki, dlatego postanowiłem sobie kupic jakiegos przenosnego grajka i słuchawki.

 

na mp3store.pl jest w pyte topic'ow ale ni ch*ja nie wiem co i jak dobrac. W sumie sie wcale nie dziwie osobom świeżym, ktore do nas zaglądają po jakąs wiedze i pomoc i jak są zlewane to są sfrustrowane.

 

Jakbym mial przejrzec tam cale archiwum zeby wejsc w temat to chyba musiałbym spędzić ok roku na czytaniu tego wszystko i wcale nie gwarantowało by mi ze bede mądrzejszy przez to.

 

A sprzet przydałoby sie juz kupic.

 

Ok, wracając do tematu, no cos wlasnie chciałbym sobie kupic aby umilic czas w podrozy.

 

Odtwarzac musi przede wszystkim odtwarzac WAV'y i FLAC'i raczej mp3-ek nie zamierzam tam wrzucac. No i musi pasowac do sluchawek (ktore tez nie wiem jakie wziąc). Slyszałem tez o jakis maly wzmacniaczach słuchawkowych, ktore sporo wiecej potrafią wyciagnac ze słuchawek (no jakos wcale mnie to nie dziwi) to tak jak podlaczyc glosniki pod same radio a podlaczyc pod wzmacniacz.

 

Druga sprawa to słuchawki i tutaj to juz wogle w dupie jestem. Generalnie kwota na calosc to ok 1000 PLN (+-200)

 

To nad czym sie zastanawiam to np. Cowon I7 badz I9 a słuchawki to kilka sztuk by bylo np. Senki HD595 lub HD380 Pro, Grado SR-80 lub jakie inne...... (nie wiem czy otwarte czy zamkniete)

 

Ale nie wiem czy sie lubi to zestawienie i czy ten grajek je odopowiednio napedzi. Jesli nie to pozostaje wzmak słuchawkowy.

 

Ogolnie lubie zrownowazenie w calym pasmie jednak z delikatnie uwypuklonym dolem cieplym miesistym ale nie zamulonym (dlatego od razu AKG na starcie odpadaja bo one akurat graja wyraziscie srednica, dobra gora ale dolu za sporo w nich nie ma. Jest bardzo punktowy wiec to mi sie nie podoba)

 

Anybody ma jakies pojecie w tym temacie...... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster3, ja kupiłem sobie HD380 pro i szczerze mówiąc na miasto bym ich nie wybrał, ja używam ich w domu, wystarczy lekko skręcić głowę i już któraś ze słuchawek się rozszczelnia łapiąc otoczenie. W domu sprawdzają się w 200%, super tłumienie, bardzo fajna gra, ale na miasto szkoda kasy, zdecydowanie wolałbym coś pokroju sennków px200 bodajże, coś takiego jest właśnie do latania. A co do grajka sam się napalałem na I7, ale 800zł to podobno zdecydowanie wygórowana cena jak za ten odtwarzacz, no chyba że import w cenie ok 400zł za 16gb :) Mają taką kasę chyba lepiej zainwestować w oldschoola pokroju Rio karmy, albo iRivera np HD320/340.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster3, ja kupiłem sobie HD380 pro i szczerze mówiąc na miasto bym ich nie wybrał, ja używam ich w domu, wystarczy lekko skręcić głowę i już któraś ze słuchawek się rozszczelnia łapiąc otoczenie. W domu sprawdzają się w 200%, super tłumienie, bardzo fajna gra, ale na miasto szkoda kasy, zdecydowanie wolałbym coś pokroju sennków px200 bodajże, coś takiego jest właśnie do latania. A co do grajka sam się napalałem na I7, ale 800zł to podobno zdecydowanie wygórowana cena jak za ten odtwarzacz, no chyba że import w cenie ok 400zł za 16gb :D Mają taką kasę chyba lepiej zainwestować w oldschoola pokroju Rio karmy, albo iRivera np HD320/340.

 

no wlasnie coraz bardziej zaczynam do nich zrażać w sensie (jako portable) i chyba jednak zainwestuję w porządne doki.... Jeszcze poczytam ale szczerze zacząłem sie zastanawiać nad topowymi Senkami IE8 tylko trzeba je polaczyc z "jasnym" zrodlem, zresztą tak samo jak HD380 Pro.

 

Mi odradzali łączenie I7/I9, Sony S63XF lub Sony X10X0 wlasnie z HD380Pro ze wzgledu ze bedzie zamulać. Najlepiej je polaczyc z czyms "jasnym" pokroju iPod Video 5,5G/5G lub iPod Touch 2/3G jeszcze ponoc niezła gwiazdą jest Samsung P3 .

No i zeby wszystkich z nich wyciagnąc to dobrze je podpiąc pod wzmak sluchawkowy np. ibasso T3 (cena ok 110$) i wyciągnie z 380Pro wszystko....

 

No i teraz mam zagwozdke, bo dalej nie wiem jakie słuchawki ale widze ze faktycznie na miasto do autobusu miejskiego czy tramwaju to chyba tylko doki.... :) kurde wgryzłem sie w kolejny temat........ i nie przestaje czytać http://forum.mp3store.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...