Skocz do zawartości

Wygłuszanie


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dajmy na to leci Ci szyba jak ją wsadzasz ? :kwasny: Tylko przez otwór który widoczny jest po wyjęciu blachy zewnętrznej.

 

Co ty za głupoty opowiadasz? :wstyd:

Szyby wkładasz od góry przez otwór na szybę w 80% samochodów, później zakładasz uszczelke gumową. :chytry:

U mnie drzwi podobnie wyglądają, z tym że otwory są nieco większe, ale i tak nie włożę szyby przez otwór technologiczny :luka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym aucie szyba wychodzi przez górę, opuszczasz szybę max w dół, wyciągasz uszczelkę gumową wokół szyby, przez otwory technologiczne (tak jak na fotce wyżej u góry) odkręcasz ślizgi prowadnicy od szyby, podjeżdżasz szybą w górę, wyciągasz delikatnie na bok i do góry.

W każdym aucie tak możesz zrobić i nie ma żądnego problemu.

 

Nie tnij żadnych dziur, przez te otwory które są dasz radę wygłuszyć wewnętrzną połać drzwi, trochę więcej cierpliwości i czasu, ale da się zrobić, a nie ciąć drzwi. Po to jest tak zrobione, aby było sztywne, żeby prowadnice szyby miały się czego trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygłuszenie tylko z zewnatrz nic Ci nie da ...

A ja bym obstawiał, że 80% efektu da właśnie wytłumienie blachy, na której wisi głośnik (oczywiście + zamkniecie otworów).

No ale mogę się nie znać.

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem peugeota 205 (ach co to było za auto :oczami: ) no i tez potężnie się namęczyłem żeby to wygłuszyć ale udało się trochę techniki wycinania i sie udało :kwasny: więc nie poddawaj się bo nie jest to niemożliwe a jak w jakieś miejsce nie dotrzesz to wtedy można użyć tego śpreju , z tego co pamiętam to o ile przód był jako tako to tył był dużo trudniejszy do wygłuszenia .... a jak się chcesz cieszyć ciszą to wygłusz jeszcze podłogę i nadkola bo to w tym aucie dużo przepuszcza hałasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...