Skocz do zawartości

czy 9855r jest lepszy od 9851r ?


dafit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się więc nad wymianą radia. Chciałbym aby było trochę lepsze od obecnego 9851r w kwestii czystości dźwięku no i żeby dało się podłączyć je pod zestaw głośnomówiący lub żeby miało chociaż bluetooth i czy 9855r jest takim radiem ? będzie podłączone pod Hertz'e ESK 165.3 na razie bez wzmacniacza(dopiero co się wprowadzam do nowego auta :wink: ) i chciałbym żeby radyjko jakoś ruszyło te głośniki... Więc 9855r czy może coś innego polecicie?

 

Ps czy 9851r ma fabrycznie jakieś problemy z czytaniem płyt na dziurach bo moje jak jadę po wybojach strasznie przerywa/przycina itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne radio nie napedzi porzadnie ESK :wink:

no tak ale to tak przejściowo będzie raczej za jakieś 3 miechy planuje zakup jakiegoś wzmaka a puki co żeby pograło to jakoś.. skoro masz 9855r to napisz może jak się sprawuje glite touch ? bo czytałem dużo złego o tym że to to zamotane i ogólnie slabo działa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9835 , deh-88rs, dxz-788

 

kurde , jakieś takie nie łatwo dostępne te radia :wink: jedyne ten alpine jest ale tylko jeden na allegro a o tamtych ani widu ani słychu .... ten alpine nawet mi się spodobał ale czy dźwiękowo będzie lepszy od 9851r ? bo nie chciałbym na to samo wymienić :oczami:

 

[ Dodano: 2010-02-25, 22:22 ]

Sony ix-ploud też? :/

 

Moze kazde inne radio miedzy 600 - 800 pln jak juz taki czepialski jestes Dodam, ze uzywane :D

 

nie no właśnie nie chciałem się czepiać że te za 200 zł ale x-plouda tez za 800pln się kupi ale to może już jakieś zeczywiście lepsiejsze odmiany tego "cuda" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9835 , deh-88rs, dxz-788

 

Radia podobne kwotowo, ale kazde zagra inaczej..

w jakim sensie zagrają inaczej ? gorzej /lepiej czy np twardziej /mięciej basem będą rzucać ?

 

x-plouda tez za 800pln się kupi ale to może już jakieś zeczywiście lepsiejsze odmiany tego "cuda" :cool:

 

Zaryzykuj http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Opiszesz na forum jak gra

nie dzięki nie zamierzam być w tym przypadku królikiem doświadczalnym :kwasny:

 

[ Dodano: 2010-02-25, 22:38 ]

 

o kurde jak to zrobileś? ja nie moglem znaleźć :wstyd: masz pewnie jakieś tajne wtyki na allegro :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie zagrają inaczej ? gorzej /lepiej czy np twardziej /mięciej basem będą rzucać ?

 

Tego sie nie da jednoznacznie opisac.. Ogolnie przyjmuje sie, ze np. Pionki daja wiecej dolu, Clariony sa bardziej stonowane i "kluchowate", Alpinki zas niby maja duzo gory.. Tego nie mozna tak opisywac na ogole modeli, trzeba by najlepiej sie zebac i posluchac :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki panowie , pewnie tak jak mówicie bez odsłuchu to se tak można dumać będe musiał poszukać po sklepach może gdzieś będą mieli to sobie odsłucham i się przypasuje do któregoś ...

jeszcze raz dzieki za typy :zdegustowany: ale oczywiście jakby ktoś miał jakiś model jeszcze do dodania to się nie krępujcie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...