Skocz do zawartości

Wzmacniacz na przod; tweeter i zwrot


ZikZag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie pod przod mam podpietego blau, velocity 275 i mam mozliwosc go sprzedac za 150 zl. Warto ? Bo kupil bym sobie lepszy wzmacniacz :kwasny: I jaki by sie nadal pod signaty ? Mial bym w sumie z 200 zl na wydanie.

 

No i mieliscie racje, musze pomyslec nad tweeter-ami pod te signaty, te moje niby uniwersalne, bylo ok i byly uzupelnieniem pasma, ale jeden sie spalil albo cos innego wiec.. trzeba ogarnac przod tak jak wszystkie normy tego wymagaja

 

Jakie kupic deliktane ( uzupelniajace pasmo ) tw ? Chcialbym wydac na to hmm okolo 100 zl i najlepiej z zwrotkami. Tylko jak to podlaczyc, nie chcial bym narazie bawic sie w 3 wzmacniacz specjalnie pod tw. Tak wiec kupic ( bo sam nie potrafie ) trzeba zwrotnice, ktore moglbym podpiac i signaty i tw i pozniej zwr. pod wzmacniacz. Ktos robi tanio ? :znudzony:

 

Pomozcie mi jakos ogarnac przod, jak go ugrysc ? Wszelkie propozycje mile widziane, bo w ten sposob naucze sie czegos nowego http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial na uwadze :kwasny:

 

A tak w ramach jeszcze innej alternatywy ? Sa jeszcze jakies inne takie zestawy ? Wlasnie nie chcial bym przekraczac 100 zl

 

Oplaca sie za 150 zl sprzedawac mojego velocity i kupic inny wzmac ? Od razu jaki model, tak gdzies do 200 zl aby byl cieply i nie smazyl razem z alpine 9812.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 150zł można ostatnio kupić HT25 hertza, znacznie lepszy tweeter od neo28.

 

Ja widzialem DT16 za 100 ale HT25 za 150 nie;p wiec stwierdzilem ze lepszy neo

 

Mi HT osobiscie nie pasuje ale to rzecz gustu :kwasny: i ucha http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...