Skocz do zawartości

Jakie radio bo ja juz sam nie wiem


kinek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jescze raz, juz wszystko mam dobranetylko problem z radiem

 

Przod Dego Po 650 z przerobiona zwrotnica na jakos tweeterow

 

Sub helix p10 w BR

 

Wzmacniacz jl audio 4500/4 slash

 

Ale nie wiem jakie radio do tego dobrac,czy alpina 9855,czy clarion 788 czy cos jeszcze innego co byscie dali do tego sprzetu za radyjko,ja cos za 788 jestem moge kupic za 530 zl uzywke,ale do 1000zl cos moge kupic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli możesz dać 1000zł to szczerze polecam alpine 9835R myślę że w tej cenie to bardzo dobry wybór. Jednak więcej jak 800zł za nią nie daj :rotfl: ewentualnie 9833R oba są lepsze według mnie od 9855R do 1000zł jakbyś dobrze poszukał potargował można nawet kupić alpine Fantoma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak alpina?NIby alpina gra ostro i nie wiem czy do tego zestawu przypasuje nie mam pojecie ,nie mam mozliwosci odsluchu,cos musze kupic bo kase przerabie i bedzie dupa!

 

Klarion niby potrafi utemperowac zaostrzenie,chociaz te przrobki zwrotnicy juz maja zrobic swoje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja kombinowałem z Alpine 9856r i następnie 9855r... Od tego momentu więcej na Alpine nie wsiądę...no chyba, że 7906r zagra ładnie-mam uszkodzoną-jesli uda się naprawić zobaczę co potrafi. Aktualnie mam Nakamichi CD 45z i nie wyobrażam sobie lepszego radia do 1000zł. Zachwalana 9855r gra jak ...hmmm- Mac Donald:) Kawał plastyku:):rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio no nie wiem co to za radio,ale wizualnie tez ma jakos wygladac a to mi sie nie podoba za.... :rotfl:

Dzieki Krzyzak Dryndne do goscia spytac sie o tego clariona,a jak nie to kupuje 788 bo mam do wychaczenia za 500zl a jeszcze mam duzo wydatkow jesli chodzi o te CA-radio moge zawsze wymienic to zaden problem jak kasiora bedzie,a bedzie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak wezmiesz zwrotke do tego to bedzie gralo zajebiscie, a goscia znam i recze, ze szajsu Ci nie wcisnie.. Nawet mialem ten egzemplarz u siebie w aucie przez chwile..

 

[ Dodano: 2010-02-20, 15:44 ]

to deck jest ...

 

No i co z tego ? Przeciez ma piec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wezme do tego? :P Serio ale jeste w tym zielony :rotfl:

 

JUtro podejme decycje kurcze radio w kazdej chwili mozna wymienic,podoba mi sie ten pioonier 88rs II czarny,fajny wizualne ale 1800zl,za 3 miechy na lato sobie takiego szczele, chodzi mi wlasnie tez o to zeby radio bylo czarne,srebrne mi sie nie podoba. :(,do deski rozdzielczej w peugocie jakos nie mi nie pasuje musi byc jednak czarne.

 

Ale ten deck wyglada jak nie wiem co :hyhy: ,ale nie mowie ze nie gra wy sie na tym znacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria 9831/33/35 nie wyostrza góry tak jak pozostałe modele, to najbardziej udana seria Alpine wg mnie, U mnie kiedyś Ten Alpne gral z Morelami Dotech i o żadnym ostrzeniu nie było mowy, wiec tym co sie wydaje że każdy Alpine sypie piachem z tweeterow polecam sprobowane tej serii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanawiania brałbym Michałową Alpinke ... dlaczego? Za całokształt .... i bliźniacze granie jak 9835 :hyhy:

 

Nie przesadzajmy 9831R dużo brakuje do 9835R chyba że pomyliłeś ten model z 9833R co do 9855R miałem go też przez chwile i jak już ktoś napisał to gówno :( lepiej gra 9812RR która teraz wozi się w moim samochodzie chwilowo. Jak masz tylko okazję 9833R to bierz bez zastanowienia max 600zł więcej się nie opłaca. A jeżeli dopadniesz 9835R gwarantuje że będziesz BARDZO zadowolony.

 

[ Dodano: 2010-02-20, 18:16 ]

seria 9831/33/35 nie wyostrza góry

 

Z tym się zgadzam i również polecam :rotfl: ale od 33R wzwyż np 9830R to najniższy model alpine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...