Skocz do zawartości

Mazda 323F BA - mój pierwszy projekt


Hades
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj prawie ukończyłem swój pierwszy w życiu projekt zabudowy bagażnika. zamieszczam niżej fotke efektu kilku dni pracy:

 

http://img64.imageshack.us/img64/634/dsc03564f.jpg

 

 

Po wykonaniu pracy, stwierdzam że jednak mam chyba za mały bagażnik na wyeksponowanie dwóch wzmacniaczy. i tu pojawia się pytanie do was. Czy kombinować coś z tymi 2ma wzmakami żeby to wyglądało elegancko, czy wstawić wzmak 4 kanały np. carpower 4/400 , który mi zasili przód ( PB es 6c v2 ) oraz w mostku zasili SUba ( daje wtedy 320 rms w mostku, a subik to chwilowo infinity 300 rms ).nie zwracajcie uwagi na tą deskę u góry, była ona tylko chwilowo wsadzona . Bardzo liczę na waszą pomoc, mam nadzieje że odrazu nie będzie zbyt wiele krytyki na temat mojej pracy, zamieszczam foto z przed rozpoczęcia pracy:

 

http://img96.imageshack.us/img96/2448/20100215273.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hades, co tu eksponowac ? :zdziwko:

Ogarnij wszystko w klasyczny sposob (najtanszy i najlepszy) wzmaki na oparcie, przewody pochowaj. Skrzynke zrob dopasowana na bok i bedzie malina.

Masz miejsce i na upartego widac klocki jesli ci chodzi o namiastke szpanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hades, wybacz ale jak dla mnie to wieś śpiewa i tańczy

 

OK, jest opinia i teraz sam jak na to patrze to sie poniekąd zgadzam, A może macie jakieś propozycje ? Jakaś sensowna propozycja pod 1 wzmak i głośnik 30 cm, i 2ga propozycja pod 2 wzmaki i głośnik 25cm. Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja bym te piece w podłogę schował pod płytą i będzie na pewno mniej zagracone to raz a dwa to kable nie będą widoczne. Popatrz sobie instalacje forumowiczów a na pewno coś ci w głowie zaświta :zdziwko: Tymczasowo jest nieład i nie ma co oceniać w sumie...

Poczytaj, pooglądaj, podpatrz i powinieneś wiedzieć jak to zrobić żeby miało to ręce i nogi. Jakąś tam wizje masz ale jeszcze daleka droga :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, sprzedam wszystko i zaczne od nowa :zdziwko:

 

No proszę jaką siłę przekonywania mają chłopcy z forum.

 

Ogólnie - zawsze od czegoś trzeba zacząć sam zacząłem źle i teraz bym się poprawił więc wykonaj swoje postanowienie i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie za mocno od razu z krytyką?Chłopak się napracował-trzeba przyznać.Też kiedyś robiłem zabudowy i to dość skomplikowane ale z biegiem czasu nauczyłem się że nie warto.Zrobiłem sobie możliwie sporo miejsca na wzmacniacze itp.tak coby możliwie mało zajmowały bagażnika i teraz wymieniam tylko klocki.Doprowadziłem sobie solidne zasilanie z kondkiem i rozetami,których nie ruszam.Zmieniam tylko krótkie kabelki od rozety do "następnego" piecyka i sprawa prosta.

Hades, nie bierz krytyki zbytnio do siebie.Pamiętaj co nie zabije to wzmocni :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś sensowna propozycja pod 1 wzmak i głośnik 30 cm, i 2ga propozycja pod 2 wzmaki i głośnik 25cm

 

Ja odnosze wrazenie ze bardziej podchodzisz do CA od strony wizualnej, a na drugim miejscu interesuje cie to jak zagra twoj sprzet.

Musisz sie jano okreslic czego wymagasz od twojego audio i tak naprawde do czego ma ci to sluzyc.

Nikt ci nie podpowie jak to zrobic sensownie jezeli nie wie na czym sie oprzec, taki przyklad 2x10'' no spoko bedzie szybko ale po co az 2 klamoty do tego skoro jeden solidny piec zaspokoi twoje wymagania...

 

Poczytasz, oblukasz instalki innych i napewno cos ci podpasuje.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego widzę, że nie zależy Ci na miejscu w bagażniku, więc polecam Ci na środku zamontować jakiś ładny piecyk 4 kanałowy a po bokach(coś w stylu jak umieściłeś wzmacniacze) dać dwa subwoofery odwrócone koszami do góry. Zrób to schludnie i efekt może Cie zadowolić. Ale nie zapomnij w wojażach o solidnym przodzie.

 

pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę pohandluje klockami, uzbieram większą ilość gotówki i będziemy robić elegancko, przepraszam że w tym dziale ale mam pytanko, Jaki zestaw przedni, będzie lepszy od: PB es6c v2. mam taki zestaw ale jeden wofer poszedł sie spalić :rotfl: interesuje mnie coś fajnego z używek za ok. 500zł. moja muzyka to głownie techno i trochę hh , zasilany byłby ten zestaw Philipsem Dap 900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...