Skocz do zawartości

Mercedes W124


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

wooferki sie zmieniły na Dego SP. Te 130 pyknął mój BP na 150 watowej papierowej 10tce zasilony w/w 100 rms ;)

 

I to była pierwsza próba na jakimś tam przypadkowym "nieczarno-hiphopowym" utworze . Po chwili padł sprzęt pomiarowy więc kto wie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik całkiem prawdopodobny :)

 

Może będzie kiedyś okazja posłuchać - kto wie.

 

Pamiętasz mój temat, pisałeś mi tam o tym, że za dużą objętość zrobiłem dla MDS 05.

Zmierzyłem objętość kulkami plastikowymi, wyszło mi ~8,2L. Pograło chwilkę w takim ustawieniu i było całkiem dobrze, ale postanowiłem zrobić coś dziwnego i wsadziłem port br. Tak wstępnie z obliczeń ok. 60Hz fi43mm długośc 117mm.

Powiem szczerze, że zaskoczyły mnie te maluszki. Nawet grają średnicą, kopniaczek jest niezły. Ale teraz już dużo pracy przy wykończeniu komór, a najciekawsze - trzeba ze zwrotkami coś pomodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik całkiem prawdopodobny :)

 

Może będzie kiedyś okazja posłuchać - kto wie.

 

Pamiętasz mój temat, pisałeś mi tam o tym, że za dużą objętość zrobiłem dla MDS 05.

Zmierzyłem objętość kulkami plastikowymi, wyszło mi ~8,2L. Pograło chwilkę w takim ustawieniu i było całkiem dobrze, ale postanowiłem zrobić coś dziwnego i wsadziłem port br. Tak wstępnie z obliczeń ok. 60Hz fi43mm długośc 117mm.

Powiem szczerze, że zaskoczyły mnie te maluszki. Nawet grają średnicą, kopniaczek jest niezły. Ale teraz już dużo pracy przy wykończeniu komór, a najciekawsze - trzeba ze zwrotkami coś pomodzić.

 

nio dla br to jest ok pojemność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...