Skocz do zawartości

Przód


apoc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej przerwie, po zrobieniu bagaznika postanowilem nazbierac informacji o przodach, a wiec tak, odsluchiwalem juz kilkukrotnie wielu systemow takich do 1000zl (lecz przewaznie niestety w sklepach pod samymi radiami : ) i bardzo podobaly mi sie hertze HSK, srednica jest boska, tweeter tez fajny, nie kuje, i dolne pasmo tez we mnie trafilo. Wydaja mi sie uniwersalne (bo takie zastosowanie beda mialy, muzyka przerozna, od eskowych hitow na czasie po hip hop, rock czy gothic...). Planuje to zrobic aktywnie, tweetery beda grac na 3525, a do wooferkow bedzie trzeba cos dokupic. I teraz pare pytan:

 

 

Czy dobrze kombinuje? Czy poradza sobie one z 2 x S-10 w br? Moze dali byscie cos mocniejszego? I od razu do tego propozycje wzmacniaczy

 

2 problem to brak filtrow przy alpince...

 

Fundusz to do 800zl za glosniki, na wzmacniacz jeszcze nie wiem, ale tez nie wiecej niz jakies 800zl, oczywiscie im taniej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawił bym pytanie czy S-10 nadarzy za HSK :/

 

Woofer będzie tłuc praktycznie na każdym wzmaku, ale jeśli oczekujemy trochę kultury od niego to musimy poszukać coś bardziej jakościowego :) Fajnie HV komponuje się z Audisonem VR209. Jeśli masz czas 21 lutego to zapraszam na zlot na odsłuchy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, zlocik bedzie w stolicy, daleko nie mam wiec prawdopodobnie sie pojawie :P

 

Ale wlasnie tu jest problem :/ tyl dopiero skonczylem, i nie chce nic w najblizszej przyszlosci zmieniac. Tym bardziej ze tak jak jest teraz mi sie bardzo podoba, jak dla mnie wcale nie jest wolno, nie zamula, zejscie jest fajne... przesiadlem sie z xpressa 12"... :D A i jak trzeba to pomasuje plecy i to porzadnie :D

 

A te HV to? :D nie znam jeszcze wszystkich oznaczen roznych marek glosnikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do hsk to ja wlasnie sie przesiadlem z L-60c i musze przyznac ze roznica moim zdaniem jest spora:) mocniejszy kick , wyrazna i glosniejsza i srednica i wysokie:) brzmi to naprawde ladnie , a na razie sa pedzone rodkiem 280i (90rms na kanał) wiec nie pokazuja na co je stac jeszcze:) polecam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę przegapiłem, już nie chcę wiedzieć nawet w jak dobrych pieniądzach były, szkoda, bo wybór juz praktycznie padł właśnie na nie, i wziął bym je :szok:

 

A właśnie, jak rozwiązać problem braku filtra w alpince, kiedy chce pod nią mieć podłączone aktywnie tweeterki? Radio ma tylko 2 pary RCA, wiec regulacja na radiu też odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli aktywka to w twoim wypadku tylko dodatkowa zwrotnica aktywna :zdziwko:
mógłbyś podać przykłady zwrotnic aktywnych których cena nie powala na kolana, a dobrze się spisują, a jakby nie było problemów z dostępnością to już w ogóle było by super :zdziwko: albo napisać czy się kierować przy wyborze i na co zwrócić uwagę :zdziwko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może być i tak :) To wtedy co za wzmacniacz do tego? Poczatkowo mogly by grac pod 3525? Bo nie wiem kiedy bede mial fundusz na wzmacniacz (zawieszenie do wymiany :rotfl: ) I niestety troszke trzeba na wzmacniacz fundusz opuscic :rotfl: ok 600zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...