Skocz do zawartości

Poradnik- Jak wypalić dobrze płytkę z muzyką?


wisniak7821
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie propunuje założyć odrębny temat z nutkami w formacie FLAC, bo tak zrobi nam się mały nieład a pewnie każdy by chciał mieć wzorowo nagraną płytkę. A tym czasem miłośnikom trancu przesyłam link do IMAGINE Armina w FLAC-u

 

Linkami wymieniac sie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie propunuje założyć odrębny temat z nutkami w formacie FLAC, bo tak zrobi nam się mały nieład a pewnie każdy by chciał mieć wzorowo nagraną płytkę.

 

Generalnie pragne zauwazyc ze to nie jest forum warezowe tylko ogolnodostepne i takie umieszczanie linkow jest WYSOCE nielegalne w swietle polskiego prawa, mozecie w ten sposob naprowadzic nalot smerfow na siedzibe Axla tudziez na K@mila ze wzgledu na to iz sa tu na forum podane jego dane personalne plus jest wlascicielem serwisu przez co moze zostac pocioagniety do odpowiedzialnosci karnej za rozpowszechnianie nielegalnych materialow w postaci plikow muzycznych. Panowie moze zalatwiajcie handel linkami na PW co? Wiem ze to co opisuje to jest bardzo skrajny przypadek aczkolwiek jednoczesnie jest bardzo mozliwy. Szczegolnie ze Axel nie jest osoba prywatna tylko zarejestrowana firma i na jego oficjalnej stronie jest odnosnik do strefy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam są trzy najlepsze stronki z muzyką w bezstratnych formatach flac jesli czegoś nie możecie znaleźć to tam na pewno to będzie :

waflles.fm

btmusic.eu

what.cd

 

Jednak żeby tam się dostać potrzebne jest zaproszenie od osoby która ma tam juz konto .

Jeśli ktoś chciałby podzielić się/ wymienić/ lub sprzedać takowe zaproszeniem proszę o info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce znalazłem fajne forum z niezłym zasobem albumów w formacie FLAC. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie . Jak coś to PW

 

[ Dodano: 2010-02-12, 16:14 ]

http://precyl.pl/flac-muzyka-download/index2.html

 

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Pr...dows,13327.html

Do tego polecam jeszcze ten programik który ułatwi życie osobom nie posiadającym konta premium na rapid-share

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I temat o wypalaniu ch*j strzelil :D A ja sie chcialem dowiedziec czym (darmowym) i jak wypalic CD AUDIO, tak zeby mi tytul i wykonawce pokazywalo.. Przykladowo mam plik xx2xx.flac Foobarem go zmienie na xx2xx.wav i nagrywam to na CD AUDIO przykladowo DeepBurnerem lub Ashampoo Burning Studio 6. Wszystko pieknie, ale po nagraniu plyty mam juz track 1, track 2 itd.. w WinAmpie i w Alpince.. Kiedys mi sie udalo jakos to dobrze nagrac, ale nie mam pojecia jakim programem i jakich opcji uzylem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache, jak juz pisalem, easy cd-da extractor - nagrywa bezposrednio z flaca na audio. I nie dziw sie ze nie masz tytulow jak nagrywasz z wav'ow skoro ten format nie obsluguje id3tag'ow, musialbys recznie cd-text przy nagrywaniu plyty w opcjach ustawiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...