Skocz do zawartości

II PIKNIK SCA 20-22.08.2010 <- Lista uczestników!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Emil, ja nie pisze powodu ze rodzice twoi maja wejsc na forum tylko ze gdyby cos sie stalo zagubil bys sie lub np cos sobie zrobil rodzice twoi mogli by miec pretensje do forum

jestes niepełnoletni wiec na zlot przybywaj ale z opiekunem ( czyli osoba ktora wezmie na siebie twoja odpowiedzialnosc ) oraz za zgoda rodzicow

 

sorki jesli to jest OT ale wedlug mnie takie sprawy powinny byc wyjasnone w tym szczegolnym przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, ja nie pisze powodu ze rodzice twoi maja wejsc na forum tylko ze gdyby cos sie stalo zagubil bys sie lub np cos sobie zrobil rodzice twoi mogli by miec pretensje do forum

jestes niepełnoletni wiec na zlot przybywaj ale z opiekunem ( czyli osoba ktora wezmie na siebie twoja odpowiedzialnosc ) oraz za zgoda rodzicow

 

sorki jesli to jest OT ale wedlug mnie takie sprawy powinny byc wyjasnone w tym szczegolnym przypadku

 

Popieram - Emil nie odbieraj tego złośliwie - ale gdyby jednak faktycznie coś się wydarzyło (czego nikt oczywiście nikomu nie życzy) mogłyby być problemy :rotfl: Także warto tą kwestię rozwiązać tak jak pisze Animek - najlepiej przybycie z opiekunem za Ciebie odpowiedzialnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...