Skocz do zawartości

II PIKNIK SCA 20-22.08.2010 <- Lista uczestników!


Rekomendowane odpowiedzi

w wielkim skrocie bo to co sie tam dzialo to jak dla mnie zenada wiec sie tego wstydze

ja napisze jedno po zlocie fiata :

powstał podział forum

ludzie po alkoholu jeżdżący autami

kolizje i gonitwy po pijaku

awantury i spiny nie kończące sie do tej chwili włącznie a minęły juz 2 tygodnie

 

mialem wrazenie ze bylem na zlocie polskiej mlodzierzy wiejskiej kola gospodyn z kwadratury kola

 

panowie picie jest dla ludzi ale z umiarem

 

prosze pamietac ze odpalanie auta po wypiciu jest traktowane jak prowadzenie auta pod wplywem alkocholu

wiec wprowadzmy zasade ze nie odpalamy aut po wypiciu browara nawet bedzie proad wiec aku bedzie mozna ladowac

 

pic tak ochlać sie nie !!!

prosze tez pamietac ze mamy sasiedztwo budynkow mieszkalnych wiec po 22 jest zakaz grania w samochodach oraz darcia sie na caly glos

po co miec spiny z niebieskimi ?

 

jesli ktos liczy ze przyjedzie typowo na zachlanie geby niech liczy sie z kosztami 350 zł○ za nocke w przedszkolu

pamietajcie wy pojedziedzie do domu a nam zostana problemy na glowach

 

 

moze to co pisze jest dosc niesympatyczne al epo zlocie ktory byl 2 tygodnie temu mam wielkie obawy do innych zlotow mam nadzieje ze moje przypuszczenia beda bezzasadne i kazdy bedzie sie bawil kulturalnie

 

reguain bedzie napisany powoli i kazdy na wjedzie go dostanie i przeczyta i podpisze czyli bedzie tak zwana lojalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i mnie się to bardzo podoba. Co do zasady odpalania aut - pewnie będzie jedna osoba, która nie będzie piła i miała prawko, aby doładować aku żeby rano móc odpalić (pewnie któraś z pań nie będzie piła). Z resztą ja rozruchowe wożę ze sobą cały czas, tak więc można będzie na nie liczyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi czy ty czytasz co napialem ??

przeciez prad bedzie dostepny wiec nie musisz auta odpalac by pograc w aucie

ta zasada jest po to abys nie plul sobie pozniej w brode

nie jest to wymysl zeby cos komus ukrucic tylko dac swobode i nie ograniczac prad ma zastapic odpalanie auta czyli przekrecenie kluczyka

 

jade z zona i z dzieckiem to nie jest zlot ochlac morde tylko piknik forumowy wiec kultura bedzie wymagana od kazdego

tak w woli scislosci co by nikt si enie chcial nastawiac na mokre witania

Edytowane przez Animek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie regulamin z tego co widze wiec mysle ze bedzie dobrze? mysle ze nikt nie jedzie na piknik w celu napie*** sie jak meserschmidtt? Piwko do grilla/ogniska czemu nie? ale takto mysle ze wszyscy uczestniczacy sa ludzmi powaznymi? :) najwyzej jesli ktos sie zadeklaruje to na wjezdzie po rozpakowaniu sie zdac kluczyki do aut w jedno miejsce i na odsluchy zglaszac sie po kluczyk i tyle. zeby nikomu nie odbilo zadnymi wyglupami. Mysle ze kazdy bedzie kazdego wzajemnie pilnowal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam pić nie zamierzam (nie wiem @Animek, skąd Ci to przyszło do głowy, że jadę tam się naprocentować). Z resztą też mieszkam dosyć blisko i na noc prawdopodobnie będę jechał do domu.

 

Chyba każdy z nas jedzie tam z myślą o odsłuchach, wspólnej integracji, wymianie poglądów nie tylko na temat CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod 40-tkę ludz

 

Ej! Pisz za siebie! Staruchu Ty ! Mi tam jeszcze w cholerę lat brakuje do 40 ! ...hehe

 

 

PS: ja was wszystkich potem podliczę kto ile wypił , bo nie piję ..tak tak panowie są jeszcze tacy ludzie na świecie co nie piją ! Sprawa druga to że będę z rodzinką i niechętnie widziałbym jakąś burdę na spocie ... to ma być zabawa i lekką nutką alkoholu , bo schlać to można się zawsze i wszędzie .

 

 

Mój synek ma 6 lat ...powiem więcej dokładnie w niedzielę 22 sierpnia będzie miał urodziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...