Skocz do zawartości

FAQ- Czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. + FAQ NAZARA !!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy, niebawem będzie nowe rozbudowane FAQ

 

Panowie, co z nowym FAQ? Wiele osób zakłada nowe tematy nie szukając nawet w googlach odpowiedzi na pytania. Nie wiem czy przez to, że nie chce im się szukać, czy przez to, że nie chce im się czytać tego co ktoś napisał.

W FAQ Nazara (które osobiście uważam za bardzo dobre dla początkującego) brakuje niestety wielu cennych informacji, a konkretniej określonych sytuacji, np. co zrobić jeśli radio gubi pamięć itp.

Może każdy bardziej doświadczony użytkownik opisze określony temat, myślę, że dałoby radę to wykonać, zwłaszcza, że jest tutaj wielu speców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co z nowym FAQ? Wiele osób zakłada nowe tematy nie szukając nawet w googlach odpowiedzi na pytania. Nie wiem czy przez to, że nie chce im się szukać, czy przez to, że nie chce im się czytać tego co ktoś napisał.

W FAQ Nazara (które osobiście uważam za bardzo dobre dla początkującego) brakuje niestety wielu cennych informacji, a konkretniej określonych sytuacji, np. co zrobić jeśli radio gubi pamięć itp.

Może każdy bardziej doświadczony użytkownik opisze określony temat, myślę, że dałoby radę to wykonać, zwłaszcza, że jest tutaj wielu speców.

 

Witajcie,

 

Mam pewien pomysł odnośnie skonstruowania w pełni prawdziwego FAQ, które będzie twórczością kilku bądź kilkunastu osób właśnie z SCA. Z naszej strony podrzucalibyśmy początek artykułu (powiedzmy podstawowe informacje)o danym przypadku np. konstrukcja obudowy zamkniętej. W takim temacie, każdy mógł by dopisać swoje doświadczenia i problemy z, którymi się napotkał. Taka forma FAQ myślę, że była by najbardziej odzwierciedlająca rzeczywisty stan rzeczy.

 

Wszystkich wypowiadających się oczywiście dodamy jako twórców tego zbioru informacji. Myślę, że moglibyśmy zrobić taki swoisty update poradnika p.Nazara.

 

Czekam na waszą odpowiedź co Wy na to ? :wink:

 

Pozdrawiam

Daniel Klasa

PCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

widzę że marnie z twoją wiedzą na temat tego typu zabezpieczeń ;p spokojnie zadziała szybiej niż ci się wydaje ;)

 

Skąd taka pewność? Znasz wartość tego zabezpieczenia? Rezystancję takiej pętli zwarcia? Chyba jednak u kogoś innego krucho z wiedzą. Poza tym nie baw się w archeologa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie posiadając Alpine ida x 311 i wzmacniacz bez żadnych filtrów będę go mógł obciąć od 80HZ w góre pod suba?

Masz możliwość cięć filtrem górnoprzepustowym: 80Hz, 120Hz, 160Hz, czyli całe pasmo poniżej tych częstotliwości będzie odcięte, filtra LPF dla subwoofera niestety nie ma w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

mam pytanie

posiadam zestaw diory gds 1607 (2 glosniki, 2 tweetery i 2 zwrotnice), 4 kanalowy wzmacniacz i skrzynie basowa

czy moge podlaczyc glosnik z tweeterem pod jeden kanal? wtedy drugi glosnik z drugim tweteerem pod drugi kanal i kanal 3 i 4 zmostkowac zeby podlaczyc skrzynie - pytanie czy mozna cos takiego zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...