Skocz do zawartości

alpine cda-9887r


Cober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


W nowym radiu ktoś nawciskał :rotfl:

 


Kolego tak się składa, że ja jeżdżę z tym radiem i moje radio nie widziało jeszcze KTX-a i wszystko można ustawić ręcznie, cięcia czasówki i eq. Jedyne czego nie widzisz, to ustawień bass i treble, ale to tylko jest widoczne po włączeniu MultiEq. Powtarzam jeszcze raz wszystko można ustawić :)

 

Ja tez instalowałem nowe radia i nie było najmniejszego problemu z funkcjami proca .

Jedyne co nie jest dostępne to Imprint .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już co się tym odblokowuje, bez tego zabiegu coś się nie da zrobić. Zbyt dawno to było a ten model mnie nigdy nie interesował.

 

W nowym radiu ktoś nawciskał :rotfl:

Nie wiem Radku, ale to radio po resetowaniu nie ma włączonej tej funkcji.

Z drugiej strony, gdyby opisywana przez Ciebie sytuacja miała miejsce, to czy nie powinna być jakaś wzmianka o tym w instrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze jest tu niezrozumiałe? Funkcja multieq jest aktywna po kalibracji KTX'em. Bez kalibracji (jak kto nieraz ktoś pisze "gdy radio jest zablokowane") można wszystko ustawić: czasówki, cięcia, ustawienia pasma w korektorze itp... KTX ma 1 poważny minus albo i 2. Żeby dokonać kalibracji trzeba mieć na laptopie angielską wersję windowsa (i nie chodzi tu tylko o zmianę języka) no i to co najgorsze to fakt, że użytkownik nie ma możliwości dokonania własnych poprawek kalibracyjnych. Na kompie można przeglądać wykresiki, ustawienia itp ale zmienić nie można NIC. A dobrze wiecie jak działają takie "automaty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW to czy te całe skalibrowanie KTX'em kasuje się po odłączeniu radia od akumulatora(?), słyszałem że ponoć tak. Rozmawiałem chyba o tym z serwisantami z Horna ale już głowy nie daję. Powiedzmy, że się nie kasuje i ktoś kupuje skalibrowane "odblokowane" radio pod inny typ auta... totalny bezsens przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensem było by gdyby ustawienia multieq kosowały się po odłączeniu aku.

jeśli kupujesz używkę lub przekładasz do innego auta to i tak musisz odnowa kalibrować,to co ci za róznica czy są tam stare ustawienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...