Skocz do zawartości

Velocity Burning Desire


eks997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie tak szukam i szukam pieca do kickera l7 i natknalem sie na Velocity Burning Desire niby ma 800w przy 4 omach.. mysle, ze mozna by bylo w okolicach 500zl go wyrwac? warto sie nim zainteresowac? jesli ktos mial z nim stycznosc to bardzo bym prosil o pare slow o nim :padam:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go w rękach, konstrukcja bardzo solidna, ogromny i ciężki.

Jednak nie nacieszyłem się jego graniem bo sprzedawca okazał się oszustem i dostałem niesprawny wzmacniacz.

Po interwencji policji łaskawie zgodził się na zwrot towaru.

Tak więc uważaj co kupujesz bo może to ten co go miałem, tylko teraz został naprawiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Velocity BD tą złą sławę zawdzięcza wersji BD 2, która faktycznie mogła wydawać się awaryjnym modelem...

CHOCIAŻ z racji faktu, że Polska jest śmietnikiem Europy to podejrzewam, że 95% egzemplarzy jakie pojawiły się na naszym rynku wtórnym, pochodziły właśnie z innego kraju z drugich rąk i już były to sztuki po przejściach. Jak wiadomo przeciętni niemieccy chłopcy, a anglicy to już w ogóle.. są jakoś mało kumaci w kwestiach technicznych związanych z montażem, czy elektroniką.

Także, wg. mnie nie można kategorycznie określać tej serii jako kiepskiej... bo to, że na allegro były same trefne wzmacniacze nie znaczy, że jeśli ktoś ma szczęście i trafi na zdrowy lub jeszcze lepiej- kupił sobie NOWY to nie będzie z tego pieca zadowolony.

 

Wielką wadą VD2 był brak wbudowanego zabezpieczenia... co prawda do nowego wzmaka producent dawał zewnętrzny blok bezpiecznika, ale po pierwszej zmianie właściciela już nie wędrował ze wzmakiem PS. któryś z allegrowych sztuk widział ten fabryczny zewnętrzny bezpiecznik?

 

Aha, no i trzeba pamiętać, że ktoś kto kupował ten wzmacniacz nie miał zamiaru użyć go do zasilenia GTb300 , czy gto 1202D ;-)

Są to konstrukcje do extremalnej zabawy i nawet mały przekrój przewodu może je zabić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.he,he panowie ja miałem 2 BD2.oba kupione na allegro jako urzywane w świetnym stanie.Cena naprawdę REWELACYJNA bo po 850zł z małym upustem i uwaga....roczną gwarancją od sprzedajacego.Wzmacniacze orginalnie zaplombowane takze nie były grzebane i grały od poczatku do końca u mnie tzn do sprzedaży :hyhy: U mnie ni się w nich nie działo i grały rewelacyjnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...