Skocz do zawartości

Carpower Wanted 2/300 Cos na jego temat?


rahueme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam zakupic wzmaka do PB-m12 ktory jest w skrzyni zamknietej, myslalem nad Carpower HPB-1502, ale ostatnio trafilem na Carpower Wanted 2/300. Zbyt duzo nie moglem o nim znalesc. Same dobre opinie. Czy bedzie dobrze wspolpracowac z PB ?

dokladnie mi panowie chodzi o ten z tego linku CP Wanted on troszke inaczej wyglada niz na innych fotkach czy to jakas starsza edycja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruSki :), no wiem ale moje doswiadczenie i wiadomosci w CA sa mizerne, dlatego tu pisze. Bo moze sie okazac ze to nic ciekawego i nie warto inwestowac i lepiej kupic HPB-1502 albo cos innego. Albo wypowie sie ktos ze ma i jest zadowolony moze jakies porownania ....a moze inne propozycje co do wzmaka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanted to wyzsza seria biz HPB... Miałem mozliwosc testu mniejszego brata serii Wanted. Moim zdaniem to piece klasy Xeteca xirciut czy Axtonów c/impact... Jezeli chodzi Ci o tego z alle, to on tam juz za te chorendalna uwazam sume stoi mase czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej dołożyć trochę kasy i zainteresować się tym piecykiem:

 

Rodek

- http://allegro.pl/item854759301_rodek_r218..._600_w_rms.html

 

Mocy na przyszłość wystarczy, a pod sub raczej jakościowego pieca nie będziesz potrzebował, sugerując po Twoim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, co do jakosci to jeszcze moje ucho nie testowalo duzo jakosciowych sprzetow, to pewnie i to mnie zadowoli :) zastanowie sie nad tym rodkiem. Tego wanted sobie odpuszcze bo jak dlugo stoi to moze co z nim nie tak. A moze jeszcze cos zaproponujecie panowie tak do 600zl ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-ka pod cp to kaszanka łagodnie mówiąc (czyt muuuuł).

 

Dużo lepiej zagrała już pod DLS CA23 który w sumie też szału ogólnie nie robi, ale w porównaniu do CP niebo a ziemia.

 

Dopiero jak wrzuciłem Audisona VR209 to tak naprawdę usłyszałem jak ona potrafi fajnie szybko kopnąć :) Również mile wspominam grę PB pod v12 alpinki 3544

 

M-ka to jest jeden z tych głośników gdzie obudowa closed dużo go hamuje. Testowałem go w pakach od 35litrów closed po 28-30L i stwierdziłem że to nie to.

Dopiero jak dałem mu obudowę 57litrów strojoną na 37hz ten głośnik zaczął dość fajnie grać. I zagrał szybciej w BR niż closed :)

 

Myślę że jak by pokombinował z trochę wyższym strojeniem i trochę niższym litrażem jeszcze lepiej by "kopała" jednak wtedy cel instalacji był zupełnie inny (czyt.maksymalnie dobre zejście bez efektu muła w żwawszych utworach)

 

Na twoim miejscu poważnie bym rozważył propozycję ruby1986, Rodek, myślę że ciekawie by zagrał. Tylko pamietaj żeby od strony prądowej było jak należy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rahueme, moim skromnym zdaniem "olał" bym kondesator.

 

Oprzyj instalację na kablach o przekroju min 35mm2

plus i minus pociągnij z aku. Kable obsadzać porządnie na klemy. Jeśli posiadasz jeszcze jakieś wzmaki to polecam solidne rozdzielacze masy,bloczki bezpieczników lub rozety. Wszystko solidnie zarobić w dobre konektory.

 

Bardzo mile widziany zabieg który sporo pomaga w ogólnej kondycji całej instalacji jest wymiennie kabli

alternator-aku +

alternator-buda-

akumulator-buda-

 

Wszystkie masy jakie są z silnika... itd powykręcać po przeczyszczać na błysk i można zakonserwować miedzią w sprayuj.

 

no i

 

rozrusznik aku+

rozrusznik buda-

Taki zabieg tez może pomóc w zimowym zapalaniu :)

 

Idąc dalej tym tropem jeśli twój alternator na to pozwala można wrzucić do kufra blisko wzmaka dodatkowy akumulator (taki buforek) 20-35ach.

 

Dopiero po tych zabiegach może bym pomyślał o kondensatorze.

 

edit

wyprzedziłeś trochę moją odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod glosniki PB L6C pod µ-Dimension GLOW-2075 , no i byl by ten rodek. To teraz pokompletuje rozdzielacze, konektory no i kupie jeszcze 35mm2 zeby mase od aku pociagnac bo mam wzieta z karoseri. Co do dodatkowego wku w bagierze to lipa bo mam malo tam juz miejsca ;/. Porobie dokladnie to wtedy pomysle nad aku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...