Skocz do zawartości

SUBWOOFER


ŁYSY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cewka mi się w nim nie podoba :/

taki kwadratowy brzydki drut :rotfl:

Tak na serio to widziałem go z bliska,nawet nie widać że był wkręcany do skrzynki.

Kupując u Krzyśka niczym nie ryzykujesz to pewny i sprawdzony sprzedawca.Myślę ze jak pogadasz to wysyłkę zrobi gratis a nie jest tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewka mi się w nim nie podoba :/

taki kwadratowy brzydki drut :rotfl:

Tak na serio to widziałem go z bliska,nawet nie widać że był wkręcany do skrzynki.

Kupując u Krzyśka niczym nie ryzykujesz to pewny i sprawdzony sprzedawca.Myślę ze jak pogadasz to wysyłkę zrobi gratis a nie jest tania.

Już nie raz kupowałem

Myślałem, że tam jest bobek na cewce ale to ino złudzenie optyczne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mam chęć kupić ten głośniczek

Wzmaka jeszcze nie mam , myślałem o Audisonie VRx1.500

 

[ Dodano: 2009-11-24, 22:23 ]

Cactus swego czasu krążył po Allegro .

 

I jeśli dobrze pamiętam kosztował 4500zł

w tej chwili na sam wzmak chciałbym wydać 2-2.5 tyś, ewentualnie wiosną pomyśleć o czymś mocniejszym

wydaje mi się że audison powinien go ruszyć chyba że ma ktoś lepszy pomysł w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o Audisonie VRx1.500
Świetny, 'grający' wzmak

 

wydaje mi się że audison powinien go ruszyć
Moim zdaniem powinien spokojnie sobie dać radę, u mnie z 2x12"- łącznie 2kW - radzi sobie :padam: Jedyny minus tego pieca to jego prądożerność, mając aku 35Ah przy wzmaku napięcie przy katowaniu spada dość mocno. Druga rzecz - wentylacja - ten wzmak to istna grzałka :oczami:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nastawiasz sie na to zeby SUB grał Ci na codzien powiedzmy, to VRX bedzie napewno dobrym rozwiazaniem.

. Druga rzecz - wentylacja - ten wzmak to istna grzałka :oczami:
Czemu Ty sie dziwisz A/B musi sie grzac, gdyby bylo inaczej to byloby zle
Jedyny minus tego pieca to jego prądożerność, mając aku 35Ah przy wzmaku napięcie przy katowaniu spada dość mocno
hehehe dlatego tez miedzy innymi wróciłem do D-klasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości wykonania to ten 3xX tak ma,ja jak go brałem od kolesia to myślałem że naprawiany,a co do mocy to zapodając mu 1,2kw buchnął śmiechem,sam mam teraz brutusa 2,4 kw i wydaje mi się że to minimum na ten głośnik.Poza ty same zalety.Ten głośniczek jest po prostu wspaniały.Pozdrawiam i polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...