Skocz do zawartości

Instrukcja do Dex p99r


_Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, podłączyłem przed chwilą sobie Dexa, mając wcześniej 9812rr, o ile przód gra podobnie, nie widze jakiś udziwnień po 5minutach, tak sub jakby miał zaraz bagażnik rozerwać

 

więc chyba czas się dostać do PRO ustawień w DSP, tyle że mam instrukcje po włosku :) ma ktoś może po angielsku, bo w PL pewnie w ogole nie było, z gory dzieki za jakiś help :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podłączyłem przed chwilą sobie Dexa, mając wcześniej 9812rr, o ile przód gra podobnie, nie widze jakiś udziwnień po 5minutach, tak sub jakby miał zaraz bagażnik rozerwać

 

więc chyba czas się dostać do PRO ustawień w DSP, tyle że mam instrukcje po włosku :zly: ma ktoś może po angielsku, bo w PL pewnie w ogole nie było, z gory dzieki za jakiś help :padam:

Mikrofon i pilota masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty wiesz co masz? czy tylko kupiłeś bo słyszałeś ? :D

 

napisałem co mam, napisałeś 2 posty, a jeszcze nic nie wniosłeś do rozmowy :niepewny: napisz coś co mi się przyda http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Co do majka, to nie jest on niezbędny. Na piechotę nawet przyjemniej.

 

z resztą nie widziałem żeby ostatnio ktoś sprzedawał go w komplecie z radiem, nawet Rysiu go nie ma, wiedziałem że ma być pilot i tyle, z resztą lubie kombinować, rozumiem że z miciem sam by sobie ustawił opóźnienie? a tak może być ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, tam jest wbudowany procek, jak podłączysz mikrofon to sam pomierzy i poustawia, choć jego "ucho" wymaga czasami korekty, ale jest jakaś baza wyjściowa do ładnego RTA :niepewny:.

Możesz też na piechotę wszystko ustawiać od zera, i pilota pilnuj bo bez niego nie zrobisz NIC w tym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, no teraz juz cos więcej,

 

dobra pobawiłem się godzinkę z dsp, tryb pro włączony, opcji trochę jest, połowę ogarnąłem, paru rzeczy i tak nie rozumiem ze względu na to że ma to być pierwsza aktywka, no nic, to po DE sobie poczytam instrukcję, może się cos jeszcze dowiem, jak nie to będe pytał, dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...