Skocz do zawartości

A może Spocik na Pomorzu ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dupy na Nas (Was) a nie audiomaniacy :przestraszony: . Jaki region taki spot :kwasny: . W każdym razie mogę być na tę np. 14.30 choć między bogiem a prawdą jak mamy tam być tylko z Kamykiem to trochę ...cieniucho (co my tam mamy :rotfl: ).

Poczytam jeszcze watek jutro ale ...słabo to widzę.

Bądźmy ludźmi i na prawdę się "spoćmy" tak na "prawdziwo" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupy na Nas (Was) a nie audiomaniacy :przestraszony: . Jaki region taki spot :kwasny: . W każdym razie mogę być na tę np. 14.30 choć między bogiem a prawdą jak mamy tam być tylko z Kamykiem to trochę ...cieniucho (co my tam mamy :rotfl: ).

Poczytam jeszcze watek jutro ale ...słabo to widzę.

Bądźmy ludźmi i na prawdę się "spoćmy" tak na "prawdziwo" .

 

 

może za tydzień ja był na 100 % ale niech reszta się wypowie na ten temat .Ja bym z chęcią na spota się wybrał i popatrzał co tam gra ciekawego bo u mnie w mieście to bida .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę tam w kazdym razie jak nikogo nie będzie to po prostu się...przewietrzę.

Za tydzień dwa też moge sie z checią wybrać, choc dzisiejsza pogoda jest bardzo łaskawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 lat później...

Wiem, że kotlet, nawet bardzo stary, ale dzieje się coś na pomorzu?

U mnie małe zmiany w CA i chętnie posłuchałbym mądrzejszych ode mnie w tym temacie. Ewentualnie jakieś małe ustawienie audio, czy coś :D

Jest ktoś z okolic Słupska/Koszalina/Lęborka? może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...