Skocz do zawartości

Jakie głosniki 13cm na przód z basem?


krys950
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

130mm + 100zl = x

Czy X = Bass ?

Co rozumiesz przez "bas" ? Wyrecze kolegow i zadam podstawowe pytania - jakie sa inne klocki? podejzewam ze bedzie bez wzmaka? Jakie auto? Jaka muza? Wrotka ogluszone? Wiesz ze z 13cm ciezko uzyskac dobry bas ale..coz.. zalezy kto czym sie zadowoli. POdaj wiecej szczegulow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu szukalbym miejsca w drzwiach, zrobil panele mimo ze w e36 nie jest to wcale latwe :rotfl: a co do głośników "schowanych" w nogach to tak jakbys wsadzil domowy glosnik do łozka Jedyne rozwiązanie odkładać pieniażki i budowac wszystko z głowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko znalezc 13stki do takiej kwoty bys zauwazyl roznice :rotfl: Moze koledzy znajda jakies magiczne rozwiazanie, ale do tej pory powiem Ci ze swojego doswiadczenia ze nie warto. Lepiej troszke uzbierac, zakupic jakies 16stki, i poszperac w necie a na pewno znajdziesz rozwiazanie jak je zmiescic w Twoich furtkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! Wcale nie musisz poswiecac na to kosmicznych sum :rotfl: Dobierzemy jakies budzetowe 165mm ktore Cie zadowola. Tak samo nie musisz nic w aucie wymieniac! Ostatecznascia sa specjalne panele "dokladane" do tapicerki. Poszperaj na forach bmw czy nawej uzyj szukajki na tym forum.. na pewno ktos to juz przed Toba robil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! Wcale nie musisz poswiecac na to kosmicznych sum
Wcale nie taka mase

Pamiętajcie że krys950, chciał przeznaczyć na głośniki 100zł :rotfl:

A teraz panele 150zł tłumienie drzwi 150zł głośniki około 200zł co daje na 500zł i przewyższa budżet pięć razy :) zakładając że kolega wszystko zrobi sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli WSZYSTKO zrobi sam, to nie wyjdzie tyle :rotfl: Panele mozna zrobic samemu... tez mam lewe rece a wyszly mi calkiem zgrabne ( jak na moj gust ) panele do A3 - pare groszy zostaje w kieszeni. Wyglusznie bardzo wazna sprawa..ale coz.. nawet budzetowe 16 bez wygluszenia zagraja lepiej niz seryjne 13 Lepsze wygluszenie mozna polozyc pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ale...

Zawsze będą to półśrodki, 13 cm z racji samego wymiaru membrany NIGDY nie będzie głośnikiem basowym.

Pojęcie o CA jakieś mam 2 lewych rąk nie mam na pewno http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif pięniędzy też nie za dużo, więc z całą pewnością starałem się dojść do grania na 13 cm, jest dobrze jak na 13 tki.

Hmmm... wyłaczając mojego suba robi się nieznaczne różnica ale na prawdę niewielka.

Średni koszt jednej strony ( nie wliczam robocizny) to, głośnik około 100 zł :hyhy: a inne łącznie z wytłumieniem, i siłą napędową bo niemożnoscią jest zatrząść nogawkami na samym radiu (nawet gdyby była to Alpina z reklamowaną mocą 100W z jakimś "dopalaczem") to około... 500 zł oczywiście na jedną stronę . Wtedy gra musi grać ale na szybką wrzutke którą proponuje autor raczej nie da się odnaleźć pożądanego basu nie aplikując suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...