Skocz do zawartości

POmoc przy doborze zestawu


manius199
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

jestem zainteresowany zestawem car audio do 6000zł,,,zastanawiam sie nad głośnikami niskotonowymi,,wybór padł na hertz HX 380,,,i nie wiem jaki dobrać wzmak do tego,,myślałem nad lanzarem vibe 261 co otym sądzicie? głośniki śa dostępne z impednacja 4x4 ohm ale to już kompletnie nie wiem jaki wzmak,,nie znam sie na tym,,o reszcie zestawu nie mam pojecia może pomożecie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze napiszessz czego oczekujesz ? Ile tych glosnikow bo piszesz w liczbie mnogiej ! Jezeli chcesz wiecej niz jednego HX380 to lanzar jest za slaby ! Jaki masz samo9chod ? Czego sluchasz ? Czytale FAQ NAZARA ? Masz jakies prefrencje ? Jestes w miare obsluchany czy na slepo chcesz wydac 6 kola ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy budżecie 6 tyś ty chcesz kupić HXa i nadodatek zasilić go Lanzarem Vibe'em ?

Coś mi tu śmierdzi :rotfl: ,

ale jeśli sie myle to musisz zacząc od sprecyzowania swoich oczekiwan co do swojego przyszłego CA , a i dodatkowo jeszcze zacznij od Nazara

 

 

Ups... Sanders mnie ubiegł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega manius o jedno zero za dużo umieścił podczas podawania kwoty do rozdysponowania.

 

 

To ciekawe biorac pod uwage ze sam HX to koszt okolo 900zł a i wzmak do tanich nie nalezy

 

 

Tak pogladowo :hyhy:http://allegro.pl/item806979159_hertz_hx_3...kurier_0zl.html

Hertz HX 380

 

[ Dodano: 2009-11-11, 01:09 ]

A to lanzar Vibe 261 http://allegro.pl/item806713944_lanzar_vib...t_rms_w_wa.html

 

[ Dodano: 2009-11-11, 01:13 ]

Ja tylko apropo polaczenia lanzar z hertzem napisze ze mialem dwa hx 300 i jak dostaly 1,8kW to dopiero zaczely ladnie pompowac i to naprawde potezne zamieszanie

 

Ale one potrzebuja duzo mocy 1kW na sztuke jest optymalnie

 

p.s przyszly sezon i na starcie zawodow pojawi sie vectra 3xHX300 i 3 kW

 

Wiec glosniczki polecam ale trzeba znalesc im mocne zasilanie Lanzar nie starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...