Skocz do zawartości

Maty wygłuszające na drzwi.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Dawno mnie tu nie było, jak i dawno nie "bawiłem" się z CarAuido, dla tego zakładam temat w dziale dla początkujących.

Chodzi mi konkretnie o maty wygłuszające na drzwi i niektóre elementy nadwozia ( nadkola itp. ). Trochę przez ten czas się zmieniło. Co nie co zniknęło z rynku, coś się pojawiło.

 

Niedługo będę robił swoje kolejne auto i szukam mat. Pacjent to Volvo V70 P2

Wcześniej nie narzekałem na maty, pianki GMS. Oprócz tego, że mata była deko nierównomierna na grubości, to były niedrogie i mi się sprawdzały w 3 autach.

 

Na rynku dalej są Dynamat, Silent Coat i STP, ale jak wygląda reszta mat wygłuszających dostępnych na rynku ?

 

W drzwi jak się uda planuję wstawić 20cm Dynaudio ( z Volvo C70 ), średniaki DLS DUR2,5 i tweetery DUR1 na zwrotce pasywnej. Jak nie 20cm, to wlecą Phase Linear CFS 165

Sub, albo na 2x MDS08, albo DLS W312B, albo jeszcze w szafie leży sub 2x8" od STX

Jednostka Alpine CDA9835, CDA7897 i zostaje oryginalne radio z podłączonymi głośnikami w tylnych drzwiach, albo zamiast radia fabrycznego wlatuje coś 2din

Na przód na początek AudioArt 200MS i coś na suba, Concord CA200.2, Soundstream Rubicon 500-2, Rodek RA4100A2 itd. Coś się do napędzenia znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...