Skocz do zawartości

Mosconi DSP 6to8 - mixer... czy ktoś wie co i jak?


Rekomendowane odpowiedzi

powiem szczerze ze czegoś takiego jeszcze nie mialem.

Naprawdę zafiksowałem się i stoję.

Procek Mosconi 6to8 działający z pierwsza rewizja softu.

Wiem ze jest bardzo siermiężna, ale całość ogarniam, zwrotka, czasy itd wiadomo, tutaj nie ma problemu.

ale o co do K&*&* nędzy chodzi z MIXEREM.

Sygnał będę puszczać przez Optyka, system narazie 2 drogi plus sub, i wytulumaczie mi co mam zrobić aby poprostu sygnał szedł z optyka a wyjście - 1-2, 5-6, 7-8.

dlaczego są dwie zakładki jedna mixer a druga niby to samo ale z optyka..?

i o co chodzi z Triggerów volume na optyku?

 

Może ktoś gdzieś widział jakiś manual w eng?

(sorry za screen w Germani, nie mialem nic innego pod reka z neta)

 

pomocy 4098a0955c0e39c2319bb88a4ae57142-441072_60414797a5d51_60414797a5d51_2Mixer_Einstellungen.thumb.gif.daaa4d755042eec0a1c99a23da72069e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz zakładkę na Aux Optisch i tam ustawiasz Optisch na 100%. 
 

Edit:

W zakładce Haupt powinny być ustawienia dla wejścia optycznego, nie trzeba raczej nic mieszać w Aux Optisch. 
 

Suba masz na kanałach 7 i 8, chyba że jest jakaś inna wersja softu, podobno da się ustalić gdzie ma być sub i Center ale przed wgraniem softu do dsp… nie ma tego jednak dostępnego w sieci, trzeba by do Franka Miketta się odezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...