Skocz do zawartości

ZOBACZCIE CO TE DUPKI NOWEGO WYMYSLILI


Ryszard13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyznam się szczerze, że wiedząc o fakcie, iż w Pabianicach ustawiają "fotoradar-śmietnik" w różnych miejscach, gdy przejeżdżam przez to miasto zawszę ograniczam prędkość. Także, w tym przypadku, muszę stwierdzić, że pełni on swoją funkcję bardzo dobrze:)

PS. Zgodnie, z przepisami oznakowane muszą być strefy fotoradarów stacjonarnych. Suszarki, laserówki i przenośne aparaty nie muszą być oznakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie ze nie istotne jest to jak ukryty jest radar , nie wazne jest to w jaki sposob kogos zlapano na lamaniu przepisow bo kazdy kto dal sie zlapac jest sam sobie wynny , radary nie robia zdjec ludzia ktorzy przekrocza predkosc o 10 - 15 km wiec nie chodzi tu o jazde 50km/h , jezeli ktos uwaza ze jadac zgodnie z przepisami stwarza zagrozenie bo jedzie za wolno i przez to tworza sie korki to jest nie powazny , mieszkalem w berlinie prawie 2 lata z przerwami i uwierzcie tam ludzie jezdza po miescie 50 gora 60km/h i jak na ta wielkosc miasta i liczbe mieszkancow korki wcale nie sa duze dlatego bo kazdy jezdzi z ta sama predkoscia , na swiatlach zamiast drapac sie po jajach ludzie ruszaja rowno i przejezdza wiecej samochodow , sygnalizacja jest lepiej ustawiona a kultura jazdy nie porownywalna z Polska

 

Nikt nie mowi o przestepcach bo czlowiek przekraczajacy predkosc nie dopuscil sie przestepstwa tylko wykroczenia !

 

Jak kogos nie stac na mandat niech sie trzyma przepisow a nie nazywa radary maszynka do robienia chajsu , ten smietnik podobno zrobil 1300 fotek i skasowal 260000zł ale moze sobie ktos odpowie na pytanie ile by zarobil gdyby ludzie nie gieli paly na ulicy i troche mysleli , srednie przekroczenie predkosci bylo tam pomiedzy 30 - 50km/h a to o ile sie nie myle byla 70km/h dozwolona a na 70km jechac 120 km jest dla mnie glupie

 

Nie jestem swietoszkiem ale mandatow nie lapie a nawet jak z kims z pod swiatel wystartuje to koncze zabawe w okolicach dopuszczalnej predkosci

 

 

Nie kumam dlaczego ludzie robia afere ze Policja ma nie czyste zagrywki i ze to nie uczciwe bo zlapali ludzi z nienacka natomiast kiedy politykowi zalorza podsluch a nie uczciwego przedsiebiorce nagraja ukryta kamera to spoleczenstwo sie nie burzy w jaki sposob kogos zlapano tylko ze dobrze tym chu... ale w sytuacji takiej jak ta wszyscy sie obrazaja na ta straszna podstepna Policje ze tak to zrobili a nie inaaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam dlaczego ludzie robia afere ze Policja ma nie czyste zagrywki i ze to nie uczciwe bo zlapali ludzi z nienacka natomiast kiedy politykowi zalorza podsluch a nie uczciwego przedsiebiorce nagraja ukryta kamera to spoleczenstwo sie nie burzy w jaki sposob kogos zlapano tylko ze dobrze tym chu... ale w sytuacji takiej jak ta wszyscy sie obrazaja na ta straszna podstepna Policje ze tak to zrobili a nie inaaczej

Nie porownuj nas do politykow, oni robia walki na gruuuba kase( panstwo traci), a w kazdym szanujacym sie kraju sa ostrzezenia przed fotoradarami. W kodeksie drogowym jest napisane, ze pojazd policji powinien byc widoczny z zapalonym "kogutem" zeby mogl cie zatrzymac do kontroli a u nas "koledzy" chowaja sie za krzaczkami, chowaja radary gdzie popadnie. Bronicie tego naszego "Panstwa" a ono dyma swoich obywateli w sam srodek odbytu :hyhy: Na kierowcach jest najlatwiej zarobic,a to paliwko, jakis mandacik i kasa plynie i przy okazji nam wmawiaja ze tak musi byc. W innych krajach mandaty sa drozsze?? Ale o ile wiecej zarabiaja. Ogolnie temat zrobil sie strasznie polityczny :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo politycy są wszystkiemu winni czyż nie?

 

Swieta racja!! Ja jestem za rewolucja!! Wyjdzmy na ulice i spalmy Warszawe i zabijmy kilku politykow ostentacyjnie, to reszta sie przestraszy :P

 

Nie jestem swietoszkiem ale mandatow nie lapie a nawet jak z kims z pod swiatel wystartuje to koncze zabawe w okolicach dopuszczalnej predkosci

 

No to jak to tak.. Masz ograniczenie do 50.. To ja nawet 2 nie wrzuce jeszcze :] Pewnie mnie zjebiecie, ale kiedys jak wystartowalem z Fiatem Bravo HGT, to pod 170 kph na miescie podchodzilismy.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko jest do wygodnej jazdy i relaxu przy muzie nie do wyscigow wiec raczej tego nie robie bo po co ? Chodzi o sam start bo i tak mam za malo narowistych koni do wyscigow

 

Nie porownuj nas do politykow, oni robia walki na gruuuba kase( panstwo traci), a w kazdym szanujacym sie kraju sa ostrzezenia przed fotoradarami. W kodeksie drogowym jest napisane, ze pojazd policji powinien byc widoczny z zapalonym "kogutem" zeby mogl cie zatrzymac do kontroli a u nas "koledzy" chowaja sie za krzaczkami, chowaja radary gdzie popadnie. Bronicie tego naszego "Panstwa" a ono dyma swoich obywateli w sam srodek odbytu :P Na kierowcach jest najlatwiej zarobic,a to paliwko, jakis mandacik i kasa plynie i przy okazji nam wmawiaja ze tak musi byc. W innych krajach mandaty sa drozsze?? Ale o ile wiecej zarabiaja. Ogolnie temat zrobil sie strasznie polityczny :P

 

 

Nie porownuje do politykow ale lamanie prawa to lamanie prawa ktore dla wszystkich jest jednakowe moze i wiekszosc politykow stawia sie ponad prawem ale i normalny czlowiek ktory przypadkiem ma kumpla w Policji tez pojdzie koneksjami i sobie zalatwi ale prwda jest taka ze prawo jest jedno

 

 

A co do radarow to stacjonarma musza byc oznakowane a przenosnie do ktorych wedlug prawa zaliczal sie ten smietnik nie musza byc oznaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur*a gorzej jak za komuny... ;/ Niedlugo bedzie oplata za male gów*o i duze GÓN*O .. Bedzie taki pajac chodził z lupka i sprawdzal czy czasami nie oszukujemy skarbu panstwa... :|

 

Kupie se kur*a motor i pier***e wszystkie władze polskie... i h*j ...

 

:zdegustowany::zdegustowany::zdegustowany:

.. i jak tu sie nie denerwowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tyle, że jak wam zrobi fote radar w śmietniku a wcześniej nie było znaku uprzedzającego że będziecie fotografowani to Wam mogą naskoczyć. Myślicie, że te oznaczenia co są przed fotoradarami to po to żeby ludzie zwalniali? Nie, są po to aby nikt nie zarzucił władzom że zrobiono mu zdjęcie bez uprzedzenia było już z tym dużo zamieszania. Ostatnio nawet rozmawiałem z krawężnikami o tym bo Pan policjant zaczął się burzyć że go fotografuję w radiowozie i się zaczęło :zdegustowany::zdegustowany:

Ogólnie to trzeba mieć się na baczności i gdzie można przycisnąć to można. Sam jeżdżę dużo bo ponad 20kkm rocznie i jeszcze nie dostałem zdjęcia do albumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na łonecie już jest: http://moto.onet.pl/1581534,1,dla-kogo-opl...kul.html?node=2

i jak w komentarzach wprowadzą dla 3.5t i wzwyż to potem po cichu dopier... wszystkim

Dla naszego dobra oczywiście, dla naszego dobra.

 

A tak ogólnie, prawko teraz pewnie sporo droższe jak kiedyś, za wiek auta też ma być opłata(ekologiczna) teraz za drogi, paliwo nie będzie tanieć tylko drożeć. Dziura w budżecie...

Za 10 lat to trza będzie zapierdal... za darmo i jeszcze nadgodziny brać bo się w narzuconych normach na rzecz dobra państwa będzie trzeba wyrobić, kurw... mać. Karki nam poskręcają za niedługo od tego daj daj daj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tyle, że jak wam zrobi fote radar w śmietniku a wcześniej nie było znaku uprzedzającego że będziecie fotografowani to Wam mogą naskoczyć

Ale te fotoradary są mobilne.. To tak jakbys sie sam ustawił z fotoradarem i robił zdjecia. Co innego fotoradar ktory jest na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzieki temu radarowi w smietniku Lublin zasłynął na świecie! Szczerze Wam powiem, że podczas jazdy zauważyłem, że "coś" wystaje z tego śmietnika. Nastepnego dnia sprawdziłęm to pieszo. Lublin to miasto w ktorym nigdy neiw iesz cos ie wydarzy. A pomsyales ze keidys do tego smietnika chcialem wyrzucic smieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...