Skocz do zawartości

Sub RE


eks997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jestem w trakcie kompletowania sprzetu i postanowilem zmienic suba jbl'a p1222 na cos z glosnikow RE. i prosilbym o pomoc nad ktorymi seriami zwrocic uwage? lub jakis dokladny model? wzmak napewno to bedzie jakis starszy monoblok mysle, grac to bedzie w bmw e34 sedan, muzyka czarny hh, radio na 99% bedzie to JVC SH 909R/9101. O prad oczywiscie tez zadbam. cena tak do 700/800zl moze byc uzywka, od glosnika oczekuje duzego cisnienia w aucie, pozdrawiam :zdegustowany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie tak po cichu rozmysam nad RE Audio SE-12 D2 lub D4 bo nie wiem ktory lepiej zasilac D2 jest 2x2ohm a D4 2x4.. Jak myslicie taki jeden RE zrobi robote w duzym sedanie? i jeszcze odrazu zapytam glosnik ma 600W RMS (bynajmniej tak podaje producent) to wzmacniacza szukac 500/600W? czy 700/800 tez potrafilby przyjac RE? dziekuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE-12 w br to raczej dobry wybór w twoim przypadku jeżeli może być używka to odezwij się do arcziflo, bo ma na sprzedaż 2sz może się dogadacie :)

i jeszcze odrazu zapytam glosnik ma 600W RMS (bynajmniej tak podaje producent) to wzmacniacza szukac 500/600W? czy 700/800 tez potrafilby przyjac RE?

Ten głośnik dobrymi wacikami nie pogardzi :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje na jednego okolo 500-600RMS :padam: no i widac ze ładnie lataja :rotfl: jak da sie mocniej. Polecam SE w BR bardzo szybkie i mocne :rotfl: closed jakas zamula :rotfl: Pozdrawiam :hyhy:

 

fajny zestaw to RE SE12D4 + STEG K2.01

 

potwierdzam > SE10D4(br) + K2.02 wszystko w dosc duzym sedanie i jest niezle

mysle ze SE12 (br) zasilony min. 700-800W zrobi w HH niezla robote

osobiscie jednak > jezeli potrzebujesz tego miesa ponadprzecietnie to bralbym 2xSE10 w br > jezeli tylko piec znajdziesz dobry i miejsce na pudlo

jest tylko 1 ale...w 700 sie mozesz nie wyrobic z 1xSE12 z budka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sadze ze Stega czy A6 trzeba po prostu usłyszec najpierw zanim zacznie sie na nie napalac... Nie zadowola wszystkich, mnie osobiscie a6 nie pasowal odsłuchowo, choc moze go za krótko słuchałem... Jednakowóz 2x bym sie zastanowił zanim bym sie na niego zdecydował a tym bardziej w ciemno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22, Widzisz nie wszystkich kreci łupańsko :D a dls gra bardzo kulturalnie :P Czuć możesz coś takiego że gra estetycznie i bez zbednych brzmień :D No ale wiadomo że najpierw trzeba posłuchać. Może nie wszystkim odpowiada precyzyjny bas :P Jeżeli ktoś lubi szarpanie membrany to kupi sobie mniej kulturalny piecyk, który zagra ,,podobnie". Dla mnie DLS A6 to 1 liga :P trzeba go dobrze posłuchać :P żeby go ocenić. Wyregulować i podpiąć pod odpowiedniego suba :D Pozdrawiam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co mnie sie wydaje? Ze jest cała masa osób która zajarała sie marka, kupiła dls'a i cóz teraz ma pisac? Skoro tylu dokoła pisze jakiz on nie jest fenomanalny...

 

Daleko szukac nie musze bo wystarczy porownanie bylego DLS'a Gilotyny z 50w ADS'em...

 

Widzisz nie wszystkich kreci łupańsko
Widzisz , rzeczywiscie , nie kazdych tez swiezbi kasa na DLS'a kiedy mozna poszukac tanszych alternatyw tyle ze bez znaczka...

 

I naprawde chciałbym zeby okazało sie jednak ze to ja mam zryty gust i drewniane ucho, ale im wiecej słucham "nowych" cudownych piecy tym czesciej odnosze wrazenie ze reklama czyni zbytnie cuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22, Nie mowie ze każdy model dls jest super :P ale A6 pod suba jest bdb :D Gdyby mi nie odpowiadał to już dawno bym sprzedał :P chyba mnie znasz:) Polecam ten piec bo naprawdę do suba ciężko znaleźć coś lepszego :P no i piszesz takie rzeczy o dls który naprawdę dobrze gra :P hehe no ale co tam może ja mam ,,drewniane ucho" :D i dlatego zmieniam sprzęt co chwila :D A skoro tak CI nie odpowiada to napisz z czym jest taki ,,średni" :P Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i piszesz takie rzeczy o dls który naprawdę dobrze gra

Jakie rzeczy ? Bez urazy ale chyba sie zagalopowałes...

 

Po tego typu wypowiedziach czesto mozna pozniej wyczytac ze przykładowo STEG podnosi kazdego suba o klase wyzej bo to STEG...

 

Wiesz co? Jeszcze stosunkowo niedawno czarne Alpinki , Philipsy i Xm'y dało sie kupic za grosze, dosłownie za grosze. Wystarczyło naprawde troszke zachwalania/linkowania na forach zeby ceny i popyt na nie drastycznie wzrosły a graja tak samo jak wczesniej. Wczesniej tez jakos niewielu je "zauwazało" a nie stały sie lepsze przez fora internetowe.

 

Jak juz napisałem wczesniej nie twierdze wprost ze sa do dupy, moze rzeczywiscie zbyt krótko go słyszałem, twierdze tylko ze po czesci ich "rozreklamowanie" powoduje zbyt wielki zachwyt nad nimi, tylko tyle...

 

[ Dodano: 2009-10-11, 11:14 ]

Gdyby mi nie odpowiadał to już dawno bym sprzedał :P chyba mnie znasz:)
no powiedzmy ze xeteckiem tez byłes oczarowany a defacto okazał sie nie az taki "super" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiedzmy ze xeteckiem tez byłes oczarowany a defacto okazał sie nie az taki "super" :P

 

Xetec fajnie grał ale do zestawu mi nie pasował. Czasami kupuje sprzęt do testów.

 

No ale każdy kupuje sprzęt pod swój gust a o gustach się nie dyskutuje :D jednemu opowiada punktualne granie :D a drugiemu przeciągany bas :P Moim zdaniem DLS to fajny piecyk i w pieniądzach za jakie można go kupić ciężko o lepszy :P Ale to moje zdanie :P Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Jeszcze stosunkowo niedawno czarne Alpinki , Philipsy i Xm'y dało sie kupic za grosze, dosłownie za grosze. Wystarczyło naprawde troszke zachwalania/linkowania na forach zeby ceny i popyt na nie drastycznie wzrosły a graja tak samo jak wczesniej. Wczesniej tez jakos niewielu je "zauwazało" a nie stały sie lepsze przez fora internetowe.

 

Święte słowa :D Podpisuję się pod tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Jeszcze stosunkowo niedawno czarne Alpinki , Philipsy i Xm'y dało sie kupic za grosze, dosłownie za grosze. Wystarczyło naprawde troszke zachwalania/linkowania na forach zeby ceny i popyt na nie drastycznie wzrosły a graja tak samo jak wczesniej. Wczesniej tez jakos niewielu je "zauwazało" a nie stały sie lepsze przez fora internetowe.

 

A ja myślę :D że dobra reklama nie jest zła :D ale nie każdemu podoba się to co innym :P niedługo będziemy w takim stanie pozwól że zacytuje ,,jedzmy gówn...o miliardy much nie mogą się mylić" ale jesteśmy tylko ludźmi :P ja podaje moja opinię i to co mi się podoba a jeżeli Tobie nie odpowiada granie jakiegoś pieca to oki :P Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...