Skocz do zawartości

Spot w WLKP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już dojechałem do domu (widze że jestem pierwszy, zmarzłem troche) spot udany, w sumie 7 aut i 10 osób, pogadaliśmy, wymieniliśmy poglądy,

posłuchałem innych sprzetów ( jak ciągle sie swojego słucha to człowiek traci obietywizm)

Szymon mam nadzieje ze posłuchamy twoich Rainbow-ów,

Damian turbo robi wrażenie,

Bartas czekamy na zawieche i Peingi.

Marcin nie kazda Alpina musi zawierać procesor, u ciebie daje rade.

Mam nadzieje że te spotkania będą cykliczne, może nawet w wiekszym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w szoku byłem że aż tylu ludzi, na forum potwierdziło sie se 3 osoby a tu popatrz :P

Damian turbo robi wrażenie,

Jak wracałem na chatę to pognałem tych Hondziarzy (ta paczka trzech sztuk) spotkani na śródce pognani na Nowych Zawadach :P

fanatix, I co sąsiad był/obejrzał towar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to panowie teraz do garażu i grzebać przy furach :P jak będzie spot na wiosnę to wszędzie ma grać i buczeć :Pfanatix, na wiosnę postaram się dać trochę ciśnienia do furki wiec jak będziesz miał miernik to się zgłoszę na pomiar :P do zobaczenia panowie i dzięki za fajne popołudnie pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w szoku byłem że aż tylu ludzi, na forum potwierdziło sie se 3 osoby a tu popatrz :hyhy:
Damian turbo robi wrażenie,

Jak wracałem na chatę to pognałem tych Hondziarzy (ta paczka trzech sztuk) spotkani na śródce pognani na Nowych Zawadach

fanatix, I co sąsiad był/obejrzał towar ?

żałuję, że nie dało rady przyjechać :P ale wczoraj trochę daliśmy w palnik i dzisiaj nie bardzo z jazdą autkiem we wczesnych godzinach :P

apropo Hondziarzy, to na Nowych Zawadach też trzy hondy pogoniłem ze świateł (chyba wszystkie to civic'i były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w tą niedziele powrórka ? :oczami:

Z reguły wiem że takie spontany nie wychodza, albo pojawi sie tylko "Święta Trójca" :D

1.11 odpada.

Więc propozycja 8.11 jak by większości pasowało to git :P

Do tego czasu sie poprawie i dociąże Cliówę i audio będzie grajeło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...