Skocz do zawartości

Opinia na temat wzmacniaczy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie rozbudowy i ogólnie opinii na temat wzmacniaczy:

 

Wzmacniacz: VoiceKraft vk1220   1200W Max

 

Sub: JBL GTX 1200

 

 

I pytanie takie czy wzmacniacz Next Q24  będzie dużo lepszy i ewentualnie na przyszłość czy mógłbym do takiego nexta podpiąć 2 taki sam sub bez konieczności montowania kondensatora 

 

Byłbym również wdzięczny jeżeli ktoś by polecił lepsze wzmacniacze do takiego suba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale gdzie Ty trafiłeś ? Na forum gastronomiczne ? Mało jest tematów na temat subwooferów, wzmacniaczy itd. ? Czytałeś cokolwiek ? Przecież nawet o tej marce było już dawno pisane, więc po prostu zarejestrowałeś się i założyłeś temat ot tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale gdzie Ty trafiłeś ? Na forum gastronomiczne ? Mało jest tematów na temat subwooferów, wzmacniaczy itd. ? Czytałeś cokolwiek ? Przecież nawet o tej marce było już dawno pisane, więc po prostu zarejestrowałeś się i założyłeś temat ot tak...

Tak się składa miły panie, że szukałem info i jakoś ciężko o konkretne opinie w normalnym języku. I tak założyłem konto i zadałem pytanie bo jakby nie patrzeć od tego jest forum + jak sama nazwa wskazuje dział dla początkujących. Więc prosze o wyrozumiałość bo podejrzewam że pan sie ze wzmacniaczami w ręku nie urodził i też gówno wiedział  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat założyłeś po kilku minutach od rejestracji ... z kulturą też widzę na bakier ...  zero przywitania w PIERWSZYM TEMACIE W DZIALE DLA POCZATKUJĄCYCH !  Brawo! 

 

Pytanie po co jest forum ...  ileż można pisać o kopalni wiedzy tutaj już napisanej  ale po co szukać i czytać , jak można klepnąć temat jak na fejsie i czekać , aż jakiś nudzący się łoś cos  napisze .  Tu to jak jednak nie działa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...