Skocz do zawartości

Skrzynia 62 litry jaki dobrać głośnik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie proszę o pomoc. Mam skrzynie na razie zamknięta o litrażu 62l w chwili obecnej jest zamknięta ale w każdej chwili mogę zrobić br. Głośnik jaki mi wejdzie to 10" 25 cm. Poleci mi ktoś coś fajnego pod ten litraż? Moc do 1kw rms. Niestety zabudowa musi zostać w tym litrażu więc muszę do niej dobrać głośnik. Patrzyłem na coś takiego Excursion SXT-10D4 900 rms, co sądzicie a może coś innego godnego polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj, do zalecanych pojemności dodaj objętość suba i portu -> szacunkowo potrzebna pojemność brutto skrzyni.

Manual Excursiona 10':

sxt_subwoofer_owner_manual.pdf

 

Wypadało by zasymulować skrzynię i ocenić, czy ta twoja nadaje się. Bo może być za duża, a może być O.K.

Teraz idę do roboty...więc nie zadawaj mi pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj, do zalecanych pojemności dodaj objętość suba i portu -> szacunkowo potrzebna pojemność brutto skrzyni.

Manual Excursiona 10':

sxt_subwoofer_owner_manual.pdf

 

Wypadało by zasymulować skrzynię i ocenić, czy ta twoja nadaje się. Bo może być za duża, a może być O.K.

Teraz idę do roboty...więc nie zadawaj mi pytań :)

No innej skrzyni niestety nie mogę dać. Jutro podeślę fotki jak to wygląda to zobrazuje to dlaczego musi tak zostać. Miłej pracy i dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zamknięta.

Obojętnie czy 30 litrów czy 58 litrów netto.

Przy twojej 62 ltr. będzie pracował w 58.5.

F3 36Hz

F6 31Hz

Odczujesz jego pracę na nerkach.

 

dziękuje serdecznie za pomoc  :ok: . zostawię więc skrzynię zamkniętą i jednak zdecyduje się na ten głośnik. Strojenie bardzo fajne  :hyhy:

A co do zabudowy wygląda ona tak i niestety musi być w tym miejscu gdyż potrzebuje powierzchni załadunkowej. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

post-12987-0-32845000-1630780264_thumb.jpg

post-12987-0-72570000-1630780282_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...