Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do systemu DLS R6A do 500zł ?


maysterek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich amatorow krolika

Odwieczny problem co z czym ?i ile bedzie dobrze? sprobujcie gienka stereo 100 przy r6a hmm ujme to tak daje rade a kolega ktory na codzien jezdzi z dobrym 3wey-em ostatnio szukal suba u mnie w bagarku (pasywka na orginalnej zwrotce+ c90 sonego+pasek b5-coby jasnosc byla w jakim konfigu i pudle to gra)generalnie zdalo by sie troche poprawic zwrotke ktora ze wzgledu na zachodzace sie pasma troche na srodku krzyczy (przez co panuje obiegowa,czytaj forumowa,opinia ze twetery z tego kpl sa beeee)i ma w dzwiach nie byle co tylko gienki 15 na scanie(teoretycznie najbardziej udany mod rewelatora 15)i ktos tu pisal o 150 W rms do r6a? gienek ma cos kolo 80-90 i daje rade nie mowiac juz o scenie i muzykalnosci tego komponenciku(tak sobie napisalem ze wzgledu na jego wielkosc)w porownaniu np z podanymi przez Was, posluchajcie moze ja niedouczony amator nie mam racji ale skoro pare osob bylo zaskoczonych to chyba cos w tym jest... :)

pozdrawiam wszystkich milosnikow pogoni za królikiem :)

maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...