Skocz do zawartości

26.września 2009 Katowice lotnisko Muchowiec


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś związany z organizacją dBDRA, mógłby sie tutaj publicznie wytłumaczyć jaki jest cel świadomego wprowadzania ludzi w błąd wypisując na swojej stronie www.dbdrag.pl takie pierdoły, że impreza "Summer Cars Party" w Katowicach jest odwołana? Przecież wystarczyło tylko całkowicie usunąć z kalendarza tą impreze w Katowicach skoro nie ma tam zawodów dB Drag, a nie z fałszywą premedytacją pokazywać ją jako przekreśloną i odwołaną.

I proszę się nie wykręcać, że chodziło tylko o odwołane zawody dB Drag (których zresztą nigdy nie było w planie podczas tej imprezy), bo w kalendarzu na wspomnianej stronie jest wyraźnie napisany tytuł "IMPREZY 2009", po czym, przy wspomnianej i przekreślonej imprezie jest dodpisek "odwołana" (czyli że niby cała ta impreza a nie tylko same zawody).

Oj, nie ładnie się pogrywa, nie ładnie.

 

Niżej wklejam "dowód rzeczowy" coby nie było, że coś sobie zmyślam.

 

I dla jasności - impreza w Katowicach NIE JEST ODWOŁANA i odbędą się na niej zawody SQL, dBL i dB RACE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niżej wklejam "dowód rzeczowy"

heh

ziobrowo-przysłowiowy "gwóźdź do trumny" - ale masz racje, impreza sama w sobie nie jest odwołana...

przez to co napisałeś wyzej rozumiem ze drag bedzie organizowała easca (a nie tak jak wczesniej miało byc dbDRA?)

 

[ Dodano: 2009-09-26, 01:31 ]

1. ruby1986

2. Ache

3. Tomek,

4. Kuman1987r + 2-3 osoby (na 90%) ze chyba nie bedzie pogody

5. Maxxxior + 3 albo 4 osoby. Albo moją Turkusową corsą B, ESK XXXX, albo kumpla Alfą... też podaję nr telefonu 663 256 495 jak coś to dzwońta

6. niunius - srebrnym autobusem pogoda musi byc! dbl i dbrace.

7. pimp_zabrze - teraz juz napewno

8. nero_partner :) ale tylko na chwile, popatrzec i pogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze co weekend nowy rekard :P na jakim sprzecie to cc zrobiło te 157dB?

Re 18' i u-dimension. To byl tylko strzal na kwalifikacje. cel na final jest troche inny ;-)

 

 

podobny zestaw na jakim startowało kiedyś białe SC?

Głośnik ten sam. Tam były inne wzmacniacze. Tu był jeden wzmacniacz nowej konstrukcji. Teraz będą dwa wzmacniacze i strojenie , ktorego w ogóle nie bylo. Auto przed zawodami grało 15 minut i nic więcej. Czas pokaże co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ost na Summer Car Party było stanowisko PowerBass, zapytałem ich o woofer, i kazali mi wejsc na ich stronke i zrobić zamówienie, no niby wszystko ok proste... tylko po wpisaniu w google : PowerBass jest tylko amerykańska stronka... Wiecie może o jakiej stronie mówił przedstawiciel PowerBass ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ost na Summer Car Party było stanowisko PowerBass, zapytałem ich o woofer, i kazali mi wejsc na ich stronke i zrobić zamówienie, no niby wszystko ok proste...

Możesz to samo załatwić bliżej, bo w Twoim mieście:

Armar, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul.Długa 37, tel. (0-32) 261-88-38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...