Skocz do zawartości

Kielecki spontan :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bede! :) dla mnie miejscówka jest obojętna... nie wiedziałem nawet ze aż tyle osób jest z naszych okolic :D

balcer ja z chęcią posłucham negatywnych uwag od Ciebie na temat mojego home-made system... w końcu siedzisz już w tym sporo czasu... jak i innych użytkowników :)

 

To jaki termin? Sobota 3.07.2010

Miejsce: ?

Godzina: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolo napisał że za 2 tygodnie nie może, post 25. Według mnie to możemy nawet za 3 tygodnie zrobić spotkanie. Panowie ogarnijmy wstępnie gdzie i o której godzinie. Który weekend to mi obojętne, przynajmniej będę wiedział jak sobie zorganizować w robocie żeby mieć wolne w ten weekend w którym będzie spotkanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te dni pasują. Jeśli chodzi o piątek i godzina 19 to będę od razu po robocie. Tylko panowie miejsce i data. To za 3 tygodnie tak na 100% robimy spotkanie? 16, 17, lub 18 lipiec koło toru w miedzianej górze o godzinie 19? Czy już na gwałt chcecie się spotkać w ten weekend? Jak inne miejsce to piszcie. Edytowane przez Karol180
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam dokładnie jakieś 15 KM od kielc (dokładnie od deku mam tyle do domu) a do miedzianki mam blisko i tak zaproponowałem. Jak z drugiej strony kielc chcecie zrobić spota to spoko. Czekam na prpozycję. Edytowane przez Karol180
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że teraz jest sezon na kąpieliska i może nie być tam po prostu miejsca... Ja bym to wypośrodkował jakieś miejsce np. Sciegiennego tam jest taki placyk, pod starym stadionem korony, obok kadzielni też jest miejsce, możemy jeszcze górny parking tesco (ten nowy), lub coś w tym stylu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak się mną sugerować nie musicie :P

Karolo i tak razem polecimy, bo teraz muszę cisnąć przez Opatów, a tym samym obok Ciebie ;)

Nie ukrywam, że mi ta strona CK bardziej pasuje, bo potem wracać, jeszcze przez Kielce wieczorem to mi lekko 1,5h zejdzie z dojazdem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...