Skocz do zawartości

Kielecki spontan :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Siema wszystkim, jestem nowym użytkownikiem forum, więc z góry proszę nie bijcie jak coś gdzieś źle napisze... jeśli do skutku doszło by to spodkanie to z chęcią też bym się pojawił. Piszcie wcześniej jak będzie coś wiadomo... a tak apropo Michał jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring no jeśli chodzi o sprzęt to dopiero raczkuje w porówaniu do was... mój pierwszy samochód pierwsza "rzemieślnicza" instalacja... mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej...

Puki co jest:

Clarion dxz718r

helix 62 blue przód(niestety nie wygłuszone jeszcze dzwi )

tył siakieś magnaty w seryjne miesca

kabelki jakieś 10mm i sygnałówki zealum

wzmak infinity ra5004

sub powerbass 1054v2 skrzynia 35litrów strojona na ~32hz

puki co jak dla mnie jest w miare ok ale bardzo bym chciał posłuchac innych instalacji innych marek :hyhy: dlatego jak tylko będzie spodkanie to będe obecny :oczami: aaa bym zapomniam siedzi to w astrze 1

Mój pierwszy samochód, pierwsza instalacja... nie ma nie wiadomo czego ale od czegoś trzeba zacząć. Pozdr ekipa świętokrzyska!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring no jeśli chodzi o sprzęt to dopiero raczkuje w porówaniu do was... mój pierwszy samochód pierwsza "rzemieślnicza" instalacja... mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej...

Puki co jest:

Clarion dxz718r

helix 62 blue przód(niestety nie wygłuszone jeszcze dzwi )

tył siakieś magnaty w seryjne miesca

kabelki jakieś 10mm i sygnałówki zealum

wzmak infinity ra5004

sub powerbass 1054v2 skrzynia 35litrów strojona na ~32hz

puki co jak dla mnie jest w miare ok ale bardzo bym chciał posłuchac innych instalacji innych marek :hyhy: dlatego jak tylko będzie spodkanie to będe obecny :oczami: aaa bym zapomniam siedzi to w astrze 1

Mój pierwszy samochód, pierwsza instalacja... nie ma nie wiadomo czego ale od czegoś trzeba zacząć. Pozdr ekipa świętokrzyska!! :P

 

 

siema mrazu

jak to skrzynia w miare ok ?? myslalem ze ci sie podoba, o ty szatanie oszukales mnie,

 

 

pozdro DECYBEL ::Pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie,nie... Tu trzeba to wyjaśnić,skrzynia jest najlepszym elementem instalacji. Jest zrobiona po prostu IDEALNIE pod moje gusta. Tu wielkie podziękowania dla Łukasza z firmy decybel (na forum felga83) bo naprawde chłopak ma pojęcie o tym ! ! ! Ale jak sam Łukasz wiesz... Bas to nie wszystko, a u mnie przód... pod samym radiem i z niewygłuszonymi drzwiami nie ma prawa zagrać dobrze... dlatego napisałem "w miare ok" teraz chyba wiesz o co chodzi. a z twojej pracy włożonej w skrzynie jestem bardzo zadowolony. ale jak juz wiadomo... docelowo 2x25 więc i tak będe musiał troche pozmianiać.

 

Sebring, a u Ciebie jak sie teraz lista obecności ma na pokładzie ma ? bo w podpisie jest troche tego... :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

spotkac sie mozna :) ja mam weekendy wolne , no poza tym za 2 tyg bo je aktywny trening voojiitsuu zaplanowany juz hehe :D

myslcie kiedy :) moze za tydzien ?? ja jak nie bede mial jeszcze autka to bede moto :(

miejscowke ino trza ustalic i termin :) chetny jestem na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...