Skocz do zawartości

Kielecki spontan :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

karolo986 nigdy nic nie wiadomo. Wiem że gadali o spocie kiedy i gdzie ma być. Jak ktoś się tutaj rejestruje i jest tutaj z terenu to mógłby się przedstawić i napisać że będzie na spontanie czy coś. Ja wole dmuchać na zimne niż żeby coś się stało. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedli? popili? to wypierd***ć :) alarmy powłączali? :D Ja puki co czasu nie bede miał przez najbliższy miesiąc może dłużej... puźniej moge nie mieć dostępu do forum na jakis czas... w razie czego sms!

 

Krolo986 - Na najbliższym spocie jak bede wypożycze RF2215 na jakieś odsłuchy :)

 

Sebring - Pamietaj o czym gadaliśmy, jak bedziesz coś miał od brata daj znać na tel zadzwonie jak coś.

 

 

BM Sebringa miota... nie sądziłem że aż tak... byłem trosze negatywnie nastawiony do tej marki ale... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mralz jak na BM to daje radę zwłaszcza w małym samochodziku :hyhy: Z tym alarmem to była przesada :cool: za czuły był lekko podkręciłeś i już menda wyła. Ja na następnego spota postaram się zrobić odpowiednią skrzynkę do BSW124-II i jak będzie możliwość mralz to podepnę go na chwile do Twojego grajka, chyba że będę mieć kase na lewo i kupie audisona VR209 :cwaniak: . Pozdro Edytowane przez Karol180
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej.

Ja przyjeżdżam pod koniec marca i będę na szybkości montował u siebie CA bo już wszystko zostało skompletowane.. tylko zamontować... Także chłopaki odzywać się umówimy się jakoś. Termin w który będzie mi pasować na spontana to od 30 marca do 8 kwietnia. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...