Skocz do zawartości

Kielecki spontan :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

chłopaki co wy na to żeby zrobić spontana w Kielcach? Mnie ostatnio nie było i chciałbym posłuchać, pogadać z kolegami z forum :zawstydzony:

 

 

Data: 30.01.2010 lub 06.02.2010

 

Miejsce: Parking koło Media Markt lub tam wyżej na parkingu

 

Godzina: 15:00

 

Piszcie piszcie trzeba zacząć jakoś ten nowy rok :zdrowko:

 

Pozdro Karol180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę pierwsze lepsze auto pod ręką i jestem na 100%

Audio gole bo bardzo możliwe że jak uda się sprzedać Forda w normalnych pieniądzach to kupie co innego i kaska potrzebna..

 

Chętnie się spotkam, termin dla mnie nie ma znaczenia więc jak chcecie.

Co do miejsca to mam propozycję żeby się wbić do pizzerii chyba że będziemy jak ostatnio u mralz'a w Astrze siedzieć ;p hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, nie jadam takich specjałów jak pizza... tylko bułka-banan bułka-banan :D Powiem tak: na weekendzie pizzerie beda zapchane jak parking ostatnio na spocie :) Najrozsądniejszą opcją bedzie chyba parking tesco ( w podziemiu) bo nie bedzie piździło... a w razie co to sie po cos do tesco skoczy ;)

 

 

Sebring pisałem do Ciebie na gg ale nie wiem czy doszło bo nic nie odpisałeś, wezmiesz swoje klocki? pomacam, oblookam co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa to ty pisales, ja mialem lekki format i czesc kontaktow poszla...

jutro gosc zabiera sl-a 1500 bo chce nim pedzic JL audio chyba ten sam model co twoj ;]

 

reszte klamotow moge zabrac, no problemo.

moze byc parking tesco, w tescaczu nie bylem juz ze 2lata heahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, a jak tam się wbić bo ostatnio wjazd od strony orlenu był niemożliwy.

Ja już tam nie byłem szmat czasu więc się nie orientuje.

 

30ty w sumie pasuje. ;]

 

 

karolo986 mogę zabrać te tweetery Mivoca jak chcesz to sobie przetestujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz od al. solidarnosci jak lecisz od reala u dół to przejeżdzasz tesco i zaraz przed przystankiem wjeżdzasz albo jak zwykle od świętokrzyskiej jest dojazd też, nie da sie zgubić bo jest tylko jednak droga... Sebring weź klocki tylko szkoda ze sla ożeniłeś, ale muszem od Ciebie zaczerpnąć informacji na jego temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doszły mnie słuchy od pewnego źródła że jakieś chłopaki z kielc podglądają nasz temat o spontanie a nie ujawniają się na forum. Jak się nie zgłoszą i nie przywitają to proponuje o zmianę miejscówki i rozesłanie na PW. Co jak co ale nie chcę mieć niespodzianek na spontanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...