Skocz do zawartości

Kielecki spontan :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, może być niedziela. Co prawda w niedziele będzie tłoczno na parkingu jeszcze przed świętami ale damy rade, w razie czego wyższe poziomy będą wolne... Która godzina wam pasuje najbardziej?

 

Karol180 a to gdzie masz passka?!

 

Sebring u ciebie w aucie to co w podopisie? kurde, może wkoncu posłucham pierwszy raz 15' :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986 to się spręż lepiej :D

 

Sebring weź weź coś tam pomajstrujemy bo strasznie po głowie chodzi mi 15' a nigdy jeszcze nie słyszałem :(

Godzina mnie jak najbardziej odpowiada, to co?

 

Niedziela,parking tesco wielopoziomowy poziomy wyższe ( do 3 bedzie raczej ciasno )

Godzina: 15:00

 

No to do zobaczenia, albo usłyszenia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chlopaki ja sie chyba wykrusze...

4godziny temu koles Octawia mi przykur***ł w Focusa :kwasny:

Omalo co i moglo by sie skonczyc dla nas bardzo nieciekawie.

Potem juz u siebie jakies ped**ł mi wymusil i skasowalby auto bratu, a drugi by mi poprawil prosto we mnie ...

 

Dramat z jazda u niektorych ludzi, w ciagu paru godzin z nie swojej winy byly by 2 auta do robienia. Rece mi opadly, mam dosyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro do roboty lece....

w niedziele by mi odpowiadoło. w teskaczu byłbym po 14 bo tak mam busa.

Na godzine 17 to dopiero do kielc bym dojechał lub był nawet po 17 + dojscie do tesco czyli jakas 17:40 wiec zabardzo nie ma lotów... 15 to tak według mnie najrozsądniejsza godzina. Chyba ze spotakmy sie w styczniu 8 lub 9 na tym parkingu w tesco. Jutro wieczorem zobaczę dopiero co napisaliście.

 

Pozdro Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...