Skocz do zawartości

Gotowe zestawy okablownia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam,

 

Wiem że jest jakiś artykuł o kablach na forum ale nie ma w nim odpowiedzi na moje pytanie.

 

Kupiłem sobie Subwoofer Magnat B30 wraz z wzmacniaczem magnat edition 22, chcę go założyć do Skody Octavii I hatchback. Jakie polecacie GOTOWE zestawy kabli żeby to wszystko w miarę sensownie podpiac?

 

Do 100zl najlepiej, dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili potrzebujesz kabla zasilającego dla przeniesienia 20A.

 

Więc niewiele.

Jak będziesz w niedługim czasie rozbudowywał system o kolejny wzmak lub wzmak 4 kanałowy, to musisz określić jakiego prądu będziesz wtedy potrzebował.

Czy altek wystarczy i.t.d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili potrzebujesz kabla zasilającego dla przeniesienia 20A.

 

Więc niewiele.

Jak będziesz w niedługim czasie rozbudowywał system o kolejny wzmak lub wzmak 4 kanałowy, to musisz określić jakiego prądu będziesz wtedy potrzebował.

Czy altek wystarczy i.t.d.

Kable jakieś mam, dostałem je z ''zestawem'', to zasilający od akumulatora i od wzmacniacza do głośnika. Bardziej chodziło mi o jakieś kable RCA, bezpieczniki itp itd. Nie znam się aż tak na tym więc jak coś źle piszę to proszę o poprawienie mnie.

 

Dla zobrazowania mniej więcej, na necie widziałem coś takiego 

 

https://www.euro.com.pl/kable-zasilajace/hama-zestaw-kabli-zasilajacych-amp-kit-6.bhtml?gclid=Cj0KCQjwse-DBhC7ARIsAI8YcWLZPEkoMUjRohpXUQSLaWZDu2XJtrcr9uXaOdS9FqLY6OUNqgzvqywaAiCiEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

https://allegro.pl/oferta/renegade-ren20kit-zestaw-przewodow-do-wzm-20mm2-8115772767?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprz%C4%99t+audio,+satelitarny+oraz+s%C5%82uchawki&gclid=Cj0KCQjwse-DBhC7ARIsAI8YcWLRbnUVMLcTiFn5OsXXbmDL_z8MjOM2DzbSZdKhzPRnUin9gMH7ErQaAgpQEALw_wcB

 

Tylko nie wiem, czy to co jest tutaj jest wystarczające?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ren może być.

Gdybyś kładł zasilanie z tego kit'u, to rób łagodne łuki - nie zaginaj pod dużym kątem - bo pewnie jest z CCA. Nieco gorsze parametry, ale na początek wystarczy.

Jego przepustowość prądowa pozwoli na dorzucenie kolejnego wzmaka o rms 300W.

W sumie można nim zasilić wzmak(i) o mocy brutto 850W.

Realnie przekłada się to na ok. 480W.

Magnat odda w mostku 150W, pozostaje 300 do 330W zapasu.

Oczywiście w wersji optymistycznej :)

Kable RCA i typ bezpiecznika są o.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...