Skocz do zawartości

Wzmak 2-kanałowy pod tweetery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy - tak jak w temacie :wstyd: Dziś wspólnie z kolegą dyskutowaliśmy i doszliśmy do wniosku żeby pójść w kierunku bi-ampingu :P Dlatego też poszukuję jakiegoś wzmaka do zasilenia tweeterów - także mocy nie za dużo potrzeba - za to jakościowo mogłoby być :wstyd:

 

Reszta, tzn. sub i woofery będą zasilane Hifonicsem ZXi 6404 (4x100W RMS, 1x400W RMS 4Ohm) :wstyd:

 

Chciałbym kupić tego wzmaka jak najtaniej (jak każdy chyba) - ale zależy mi na jakości - także rozważę każdą propozycję :wstyd:

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm na allegro jest wysyp starych alpinek 35XX a one ciesza sie dobra opinia :P

 

Alpine 3553

http://www.allegro.pl/item726961797_wzmacn...x_100w_rms.html

 

Alpine 3540

http://www.allegro.pl/item725620331_wzmacn...lpine_3540.html

 

Znalazl sie tez jeden soniacz ze starej serii

 

Sony XM 3026

http://www.allegro.pl/item728743621_wzmacn...026_nr_519.html <- tyle tylko ze stan nieznany :wstyd:

 

 

Duzo o nich dobrego sie slyszy a nie sa demonami mocy wiec na tweetery beda ok :wstyd: Chyba ze chcesz cos z wyzszej polki jeszcze to trza czekac co ludzie powiedza :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten piecyk spokojnie nada się do pędzenia tweeterów:

http://www.klangfuzzi.com/picgallery/index...MX%20Class%20A/

 

No fakt - napisałem że rozważę każdą propozycję - ok. Ale bez przesady - wystarczy spojrzeć na resztę klocków które posiadam - jakoś mi ten Genesis do całości nie pasuje :P

 

Co powiecie na Audison VR 203 ?? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki maniek860824 ale nie mogłem się powstrzymać.Strasznie lubię gienki...

Na poważnie to możesz się zainteresować gienkiem B40.To najtańszy model ze starej dobrej serii.Ceny bywają różna ale nawet za 300-400 zł to bardzo fajna opcja na tweety.

Osobiście nie przepadam za Audison'ami więc ja go nie polecam,choć to przyzwoity piecyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki maniek860824 ale nie mogłem się powstrzymać.Strasznie lubię gienki...

Na poważnie to możesz się zainteresować gienkiem B40.To najtańszy model ze starej dobrej serii.Ceny bywają różna ale nawet za 300-400 zł to bardzo fajna opcja na tweety.

Osobiście nie przepadam za Audison'ami więc ja go nie polecam,choć to przyzwoity piecyk.

 

Spoko :rotfl: A coś więcej o tych Audisonach ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na Audison VR 203 ??

A jak powiem że daje radę HSK to uwierzysz ? :P

Góra z HT25 ładnie współgra z audisonem, tylko po jej stłumieniu na około -3db detaliczna o bólu i jest zdecydowana a nie grana jak przez mgłę.

Woofer ma bardzo ładny kick i pojawia się sporo fajnego mięsa :hyhy:

Nie długo dodatkowo vr209 zagości to powinno być tylko lepiej.

 

Jak byś był w wawie to możemy się ustawić i posłuchać 203, 209 i sam zobaczysz co to potrafi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na Audison VR 203 ??

A jak powiem że daje radę HSK to uwierzysz ? :P

Góra z HT25 ładnie współgra z audisonem, tylko po jej stłumieniu na około -3db detaliczna o bólu i jest zdecydowana a nie grana jak przez mgłę.

Woofer ma bardzo ładny kick i pojawia się sporo fajnego mięsa :P

Nie długo dodatkowo vr209 zagości to powinno być tylko lepiej.

 

Jak byś był w wawie to możemy się ustawić i posłuchać 203, 209 i sam zobaczysz co to potrafi :P

 

Dzięki za opinie :P Z tymi Hertzami to ciekawe :P Rozumiem, że zasilacz je pasywnie ?? Z chęcią bym posłuchał ale nie wybieram się w najbliższym czasie do Wawy niestety :P

 

W każdym razie coraz bardziej mi się ten wzmak podoba :P

 

[ Dodano: 2009-09-01, 19:05 ]

Koledzy a co powiecie na Hifonics SON OF SAMSON ?? Wie Ktoś coś na jego temat ?? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...