Skocz do zawartości

Dobry średniak w pełnym koszu


Szczupaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A mnie zastanawia czemu musi być z komorą, wiadomo w komorze zmienia się charakterystyka na plus ale i bez się da. Co to za samochód?

Bo w Polsce to głośnik nie gra bez komory. A za granicą to już gra. Dla za granicą się robi bez.

U nas każdy widział, że średniak w kolumnach ma komorę. To i w aucie musi być, tylko nikt nie bierze pod uwagę, że tam jest tylko po to, żeby bas nie wypychał średniaka.

 

Różnica tylko w graniu kopolka vs stożek. I tu jedno i drugie ma swoje wady i zalety.

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia czemu musi być z komorą, wiadomo w komorze zmienia się charakterystyka na plus ale i bez się da. Co to za samochód?

Samochód Passat B7.

A dlaczego w koszu pełnym ?

Bo mam zamiar je zamontować w tapicerce drzwi.

 

Wiem że bedzie gorzej niz w slupkach, ale nie podoba mi sie taka rzeźba w slupkach. Moze do tego kiedys dorosnę,

A i kolejnym plusem będzie to że - zawsze bedzie co ulepszyć w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia czemu musi być z komorą, wiadomo w komorze zmienia się charakterystyka na plus ale i bez się da. Co to za samochód?

Dobrze prawi polac mu!

 

Ja mam swoje AE w podszybiu bez komory , gram od szyby i nie mam zamiaru robic slupkow :)

 

post-19646-0-78053600-1601309228_thumb.jpg

 

post-19646-0-41944300-1601309270_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód Passat B7.

A dlaczego w koszu pełnym ?

Bo mam zamiar je zamontować w tapicerce drzwi.

 

Wiem że bedzie gorzej niz w slupkach, ale nie podoba mi sie taka rzeźba w slupkach. Moze do tego kiedys dorosnę,

A i kolejnym plusem będzie to że - zawsze bedzie co ulepszyć w aucie :)

W BMW średniak gra pod tapicerką to i w passacie tez tak będzie. Ludzie nie takie przetworniki montują w drzwiach bez komory i im to gra... nie wiem czemu u Ciebie miało by nie zagrać, tym bardziej ze te dlsy i morele wcale nisko nie grają.

Dobrze prawi polac mu!

 

Ja mam swoje AE w podszybiu bez komory , gram od szyby i nie mam zamiaru robic slupkow :)

 

20200504_191915.jpg

 

20200504_192031.jpg

Nie dla mnie a dla kondraxa.

Btw. Bardzo fajne nakładki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...