Skocz do zawartości

Renault espace 4 - stage 1


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Nie lubie pisac takich postow ale brak czasu i snu mnie zmusza :)

Zostalem calkiem niedawno ojcem blizniakow, w sumie to bedzie juz trojka + psiak.

Z racji powiekszenia rodziny niezbedny okazal sie mini van. Audio w nim jest z przed epoki,...

 

Chcialbym zostawic oryginalne radio w etapie pierwszym - doloze tylko RCA Out, dzwiek po AD2P i starczy.

 

Co do zmian w instalacji audio:

- przod wygluszenie drzwi, dystanse + 165 mm glosniki (zestaw odseparowany 2-way - tweet w podszybie, wiem slabo ale stage drugi tez musi byc)

- tyl zamienie oryginalne 130 mm na cos porzadnego (zestaw odseparowany 2-way)

- bagaznik musi byc jak najwiekszy - widzialem obudowe cale 8 litrow (wiem ze lipa, szalu nie bedzie, stage drugi czeka...)

- wzmacniacz 4 +1

- okablowanie oryginalne (brak czasu, male szanse na poprawe, pozatym stage drugi...)

 

Teraz zeby nie bylo, ze nie szukalem. Szukalem i to sporo. Oto co po szukaniu wymyslilem :

- przod - Morel tempo ultra 602 165 mm

- tyl - Morel tempo ultra 502 130 mm

- glosnika basowy - Rockford Fosgate P2D2-8 - tu okablowanie pojdzie juz porzadne

- wzmak - Crunch GPX2000.5

- kondzior - 2 farady dla swietego spokoju, bedzie jak znalazl na stage drugi

 

Prosze o konstruktywna krytyke tego wspanialego zestawu ew szybkie sprowadzenie na ziemie :-)

 

Pozdrawiam serdecznie 

Marcin

 

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył out, zostaw serie/odłącz ją/przesuń faderem i crunch out, zamień na jakiś używany wzmacniacz jeśli ma być taniej, ale nie crunch, seria gpx, dla mnie, gra jak z radia. 

Siostrze wrzucałem obudowę bassera do golfa 4 z excursionem shx-s8 i nie powiem że lipa, jest wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Gdzie masz radio?

Zaszyte pod deską, pod prawym przednim fotelem czy w bagażniku po lewej?

Chcesz użyć fabryki, czy będziesz wszczepiał inne radyjko?

Pytam z ciekawości bo parę lat jeździłem espacem i trochę walczyłem z tematem.

Głośniki 13 czy 16,5 (pod tymi gigantycznymi maskownica siedzą dziadowskie 13 mocowane do tapicerki...

Piecownie gdzie chcesz zmieścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w bahaju po lewej stronie . I kurde głównie chodzi mi o to czy wykorzystal ktoś seryjne radio ( jak bym właśnie takie chciał zostawić ) i np dac jakiś moduł bt żeby komunikowć się z telefonem czy jakiś inny sposób . Oraz jakieś sensowne miesiące na wzmaka i kabelkologie .

to zobacz mój temat dodge :) rozjaśni się sporo, na temat wielkości również :)

Co do planów odnośnie nagłośnienie wytłumienia itd mam już wszystko przemyslane , tylko chodzi mi głównie o to jak usadowić piece , kable itd oraz jak ma się sprawa z fabrycznym radiem , tzn czy nadaje się żeby wziąć sygnał z niego na wzmaki czy okaże się że sygnał jest tak kiepskiej jakości że skoda się w to bawić - jednak chcialbym zostawić to radio w fabtycznjm miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...