Skocz do zawartości

Prowadzenie kabli


laik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem kupic skrzynie basowa i wzmacniacz, poczytalem jak to sie podlacza, zajrzalem sobie pod maske i zastanawiam sie ktoredy wyprowadzic kable zasilajace po podlaczeniu do akumulatora :) jakos nie mam na to pomyslu, nie ma zadnej dziury zeby to przepchac.. bardzo prosze o pomoc w tej sprawie ;]

Moje auto to toyota corolla E10 XLi sedan.

 

Jeszcze pytanie.. waszym zdaniem lepsza jest obudowa z bass relfeks czy zamknieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiązka zasilania do elektryki to ktoredy ci idzie? Chyba masz bezpieczniki pod kolumna kierownicy stamtąd powinna iść wiązka pod maskę i jakimś otworem na 100% jest puszczona, doczep się wiec do niej, chyba najprościej, kwestia znalezienia jej u ciebie w aucie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem kupic skrzynie basowa i wzmacniacz, poczytalem jak to sie podlacza, zajrzalem sobie pod maske i zastanawiam sie ktoredy wyprowadzic kable zasilajace po podlaczeniu do akumulatora :) jakos nie mam na to pomyslu, nie ma zadnej dziury zeby to przepchac.. bardzo prosze o pomoc w tej sprawie ;]

Moje auto to toyota corolla E10 XLi sedan.

widzę, że jesteś z Rzeszowa, a tam jest firma ESSA KONTAKT zadzwoń a najlepiej podjedź do nich i jak będziesz grzeczny a oni będą mieli dobry humor to może dadzą wskazówkę którędy przepchać kabel do kabiny (jeśli robili taką tojotkę :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kolega w toyocie carinie puszczał kabel gdzieś przez wentylację od strony pasażera. jedyny mankament to to że nie do końca zamyka mu się teraz klapka przy obiegu na nogi, ale czy u ciebie byłoby tak samo to nie umiem powiedzieć. Tak jak kolega rafix proponuje, zebrać namiary na jakieś serwisy car audio w okolicy(rzeszów na pewno ma ich kilka) i podjechać, miło poprosić zapytać na pewno w którymś będą w stanie pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o bass reflex, zalezy jakiego typu masz obudowe głośnika, ale raczej powinien sie tam znalezc, cisnienie musi gdzies uciekac

weś się schowaj z takim doradzanie, bo ciśnienie wcale nie musi uciekać.

 

nt obudowy było setki razy, to zależy od muzy jakiej słuchasz, głośnika, dostępnego miejsca itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapausius, weś się schowaj z takim doradzanie, bo ciśnienie wcale nie musi uciekać.

 

to jest forum car audio czy obrazania innych? to samo sie tyczy posztow napisanych przez innych ludzi

 

[ Dodano: 2009-08-23, 21:05 ]

z reszta pisalem ze powinien sie tam znalezc ale nie ze musi!

 

 

Fakt... Prosze o spokoj i trzymanie sie tematu...

danny,skoro nie masz niczego konkretnego do wniesienia w temat prosze o nie nabijanie zbednych postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laik, prawie w każdym aucie jest jakaś możliwość z przejściem kablem trzeba tylko dobrze poszukać, wiercenie to ostateczność :zdziwko:

Popatrz dokładnie jak przechodzą oryginalne wiązki przeważnie przez te gumy da się przeciągnąć jeszcze jakiś kabel :zdziwko:

Jeżeli już będziesz musiał wiercić to ja proponuję zastosować dławik elektryczny (kupisz w sklepie elektrycznym)

post-1-1251096459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...