Skocz do zawartości

Nowe glośniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam skode superb 1gen i mam pewien dylemat mianowicie głośniki w drzwiach z przodu nie dają rady (trzeszczenie) raczej pęknięte membrany.Chciałbym je wymienić lecz za bardzo nie wiem jak podejść do tematu.Budżet na głośniki +-350zł. Wzmacniacza raczej niechciałbym montować(jak narazie) a grałyby pod radyjkiem Sony MEX n5200bt 4x55w w takim przypadku wyczytałem,że wygłuszenie+ oryginalne głośniki lub Pioneer TS-G170C. Przeglądając YouTube trafiłem na wypowiedź to bzdury pisane na forach że te droższe głośniki są tylko pod wzmacniacz a tańsze pod radio. Lepsze(droższe)zagrają lepiej pod samym radiem niż tańszy model.Drzwi wygłuszę na pewno(osobny budżet).Mogłby się ktoś do tego odnieść i nakierować co kupić? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie troszkę się mylisz bo o głośnikach czytam już od jakiegoś czasu przeglądam to forum podwieszone tematy inne fora również przejrzałem i chcę zwrócić uwagę na to że po lekturze naprawdę mam dylemat, ale wrócę do początku."Nie dają rady" mam na myśli gorszą jakość wooferów oraz tweeterów z przodu po prawej stronie oraz trzeszczenie co nie występuje po stronie lewej . Nie zaglądałem do tych głośników podejrzewam, że siedzi tam seria czyli są już pełnoletnie  :szok:  Teraz poruszę 2gą kwestię temat o głośnikach pod radio znalazłem nie tylko na tym forum i spotkałem się z różnymi opiniami. Jak pod samo radio to na szrot po używkę w lepszym stanie, nowe oryginalne albo Pioneery TS-G170C niektórzy polecali Helix'y B 6.2C, Excursion sx-6c, Morel Maximo, Gladen'y, Powerbassy s-60C, Hertz DSK165.3 tweeter kijowy ,renegade rx6.2C ,audio system MX165EVO, u-Dimension EL M6, Ground Zero GZIC 16x i bez wzmaka cudów nie będzie(wiem) nie wiem co wybrać. Czym się kierować?

       
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...