Skocz do zawartości

Radio Blow-AVH-9810 - Czarny Ekran


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z radiem w/w chodzi o to że przedwczoraj zgasiłem normalnie samochód a razem z nim wyłączyło się radio, dzisiaj gdy odpaliłem silnik radio w ogóle się nie zapaliło i nie reagowało, nic nie słychać tak jakby się zaciął. Próbowałem wszystkich metod typu włączenie/wyłączenie radia ale nic nie działa, dodam tylko że radio reaguje na np. Bluetooth bo z telefonem normalnie mnie łączy oraz reaguje na włączenie/wyłączenie radia tylko jest ciągły czarny ekran. Czym może być to spowodowane? próbowałem już wszystkiego naciskanie/przytrzymywanie przycisków lub pokrętła ale dalej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób twardy reset, powinien być gdzieś przycisk do tego. Jak nie pomoże to potrzebujesz nowego radia.

A jak zrobić ten twardy reset? radio wygląda mniej więcej tak - https://prnt.sc/po2jar  i nie widzę tutaj ani na odwrocie jakiegoś "specjalnego przycisku" 

 

@edit  Tak u mnie wygląda na odwrocie - https://prnt.sc/po2hqx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reset lub odłączenie od prądu na min 30 min

jak nic się nie zmieni to poszedł wyświetlacz i albo go wymieniasz albo nowe radio

Raczej zasilanie miałem wyłączone na dłużej niż 30 minut bo nie odpalałem/przekręcałem kluczyka więc nie miał dostarczone zasilanie. Ale jednak jeżeli wyświetlacz poszedł to czemu nie słyszę nic przez głośniki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest reset przy pomocy guzika który czasem zdaje egzamin a jest też "twardy reset" który robi się przez kompletne odłączenie zasilania na dłuższą chwile - odpina się kostki - żeby nie działało nawet podtrzymanie pamięci ustawień itp. Jak kompletnie nic nie działa to radio kibel ale nie zaszkodzi sprawdzić zanim się go pozbędziesz

Nabazgrane w Note 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...