Skocz do zawartości

Zwarcie pomiędzy wzacniaczem a subwoferem B&O


aki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie jestem po analizie problemu w ASO. Jako przyczynę nie grającego Subwofera ASO stwierdziło zwarcie w instalacji pomiędzy wzamacniaczem a Subwoferem. Do tego poinformowano mnie że naprawa będzie czasochłonna bo trzeba rozebrać pół bagażnika i zmierzyć instalację po czym sprawdzić sam wzmacniacz czy nie jest zepsuty.

Mam pytanie czy na śląsku jest ktoś kto mógłby rozwiązać ten problem? Możecie kogoś polecić?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jestem po analizie problemu w ASO. Jako przyczynę nie grającego Subwofera ASO stwierdziło zwarcie w instalacji pomiędzy wzamacniaczem a Subwoferem. Do tego poinformowano mnie że naprawa będzie czasochłonna bo trzeba rozebrać pół bagażnika i zmierzyć instalację po czym sprawdzić sam wzmacniacz czy nie jest zepsuty.

Mam pytanie czy na śląsku jest ktoś kto mógłby rozwiązać ten problem? Możecie kogoś polecić?

Dzięki za odpowiedź.

 

Moim zdaniem to nie jest 100% diagnoza , jeżeli auto nie było w tym czasie uczestnikiem poważnej kolizji czy istotnych prac serwisowych/ instalacyjnych ( np zakładana instalacja gazowa ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za auto?

 

 

14.10 na 12:00 jadę do Katowic. Będę mieć chwilę wolną. Mogę zabrać multimetr i garść narzędzi, i można to przejrzeć

 

Audi A4 B9, auto absolutnie bezwypadkowe i w TDI, tak więc kolizji nie było a i gazu nie stosuje :)

Co to za auto?

 

 

14.10 na 12:00 jadę do Katowic. Będę mieć chwilę wolną. Mogę zabrać multimetr i garść narzędzi, i można to przejrzeć

 

Świetnie, tylko ja pracuje do 16 :( którędy jedziesz? może jak będziesz wracał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...