Skocz do zawartości

odszkodowanie


Dexter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dexter, sprawdz w polisie masz podany stosunek procentowy do trwalego badz czesciowego uszkodzenia ciala

 

natomiast firmy jak warta czy pzu wypalacja nie mniej niz 4 % wartosci z polisy oczywiscie po uprzednim zwryfikowaniu czyli kontorli lekarskiej

 

jak sie ma zab zlamany do odszkodowania nie wiem

 

przyklad podaje na sobie po złamaniu nogi 9 % wartosci ubezpieczenia w ktorym moja polisa opewa na kwote XXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem studentem i nie dostalem zadnej poliski do reki, bede pewnie do wrocka musial podjechac i to zalatwic jak bede mial od dentysty wszystko co potrzebne.

 

Wrocilem wlasnie od dentysty i wyszla grubsza sprawa bo trzeba rusztowanie do nowej czesci zeba zrobic i usunac cala miazge (nerwy itd) ze srodka zeby zab byl martwy. Asz kurde sobie narobilem dzisiaj

 

 

ps. ja mam jakies dodatkowe ubezpieczenie na silowni uczelnianej od nieszczesliwych wypadkow, trener sie smieje ze od kataklismow na silowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter, wszystko zależy na ile jesteś ubezpieczony i gdzie. Jeśli jesteś dobrze ubezpieczony (w co wątpię jeśli chodzi o uczelnię) to całe leczenie zostanie pokryte z ubezpieczalni.

Na uczelnie będziesz musiał podjechać tak czy siak po druk do odszkodowania a o odszkodowanie będziesz mógł się ubiegać bo zakończeniu leczenia.

 

Przerabiałem to niedawno z InterRisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam zwyklego ubezpieczenia co pisalem wyzej :) mniejsza z kasa wazne zebym geby jak kon nie mial...... czyli po zakonczeniu leczenia skocze sobie po druczek i pozniej go zaniose. A czy tu jakas komisja albo cos tez jest?? I jak jest ze zwrotem kasy tzn czy dlugo sie czeka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe predzej tytanowe albo z jeszcze lepszego materialu i mogl bys nimi jak wyzynarka w drzwiach miejsce pdo glosniki robic zart oczywiscie... ja w czwartek jade na konczenie pracy... hehe ale jaka mam teraz opieke ze strony mojej kobiety :) normalnie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zip, zgadza sie implanciki to naprawde cosmiczny koszt ale nie ma fuszery ani grama.

 

Dexter, jak cie napierd#$%^ zeby to nie wiem czy ci odrazu zrobi, mnie nie bolalo a i tak jakis specyfik mi nalozyl za dobe lekko...

Jak bedziesz nadlewal to pogadaj o odcieniu zeba bo naklada na calego i mnie np kurwa troche chu%$ wyszedl odcien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...