Skocz do zawartości

Piknik StrefyCarAudio 22-23.08.2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

K@mil dziś wpłacę jak siostra da mi znać już ostatecznie czy jedzie czy nie.

 

Panowie jest okazja troszkę posłuchać klocków, więc co komu lezy gdzieś w domu niech zabierze :padam:

 

Od siebie będę miał wpiętego dls-a ca23 luzem vr203, m-ke 12 mogą wziąć gdzieś się przewraca po pokoju w klozecie 35l.

 

K@mil,

Jak możesz to pokombinował byś jakieś fajne piece 2 kanałowe do odsłuchów. Jeszcze nie znalazłem złotego środka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że Nasz wspaniały organizator załatwił osprzęt na miejscu ( grill, węgiel, podpałka ) :P ?

 

No baaa :P

 

W taki wypadku, szacuneczek :padam:

Wiesz K@milo wurszt dobrze jest zjeść do piwka, dlatego pytałem :]

 

[ Dodano: 2009-08-18, 14:46 ]

K@mil,

Jak możesz to pokombinował byś jakieś fajne piece 2 kanałowe do odsłuchów. Jeszcze nie znalazłem złotego środka :P

 

 

Postaram się coś pokombinować

 

HPB 1502 i HPB 602 mam na stanie :P:P:P

 

Ja jak chcecie to mogę wziąć swojego jeszcze nie podłączonego TMA 4-kanałówkę ( 4x60 RMS )

do odsłuchów :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam chłopaki?, sprzęt naszykowany? :cool:

 

ja jutro po odbiorze prawka zabieram się za pracochłonne odtłuszczenie i wyczyszczenie drzwi przednich w celu umożliwienia bratu wytłumienia drzwi. :)

 

trzymajcie kciuki bo od rana wdycham opary rozpuszczalnika ;-)

 

pzdr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam chłopaki?, sprzęt naszykowany? :)

 

ja jutro po odbiorze prawka zabieram się za pracochłonne odtłuszczenie i wyczyszczenie drzwi przednich w celu umożliwienia bratu wytłumienia drzwi. :P

 

trzymajcie kciuki bo od rana wdycham opary rozpuszczalnika ;-)

 

pzdr

 

No baa, jesteśmy zwarci i gotowi na weekend :P

A Ty i brat nie przesadźcie z rozpuszczalnikiem, bo sobie zrobicie "budżetowe" naćpanie :)

Lepszym rozwiązaniem będzie benzyna ekstrakcyjna do tego celu, moim zdaniem, chociaż to pewnie jeden czort :P

 

BTW, sorki za małe OT, ale mam małe pytanko do shadow25'a, a mianowicie chodzi mi o Twoje fele ?

Widziałem właśnie taki komplecik na alle i się zastanawiam czy musiałeś zmieniać kapcie na jakieś wyszukane ?

Też chcę sobie zapodać alusy, tylko nie chcę na nowo kupować nowych kapci, bo mam nowe opony i nie wiem czy na nie standardową felgę moje kapcie mi podejdą ?

Bo jakby nie było, nowe opony to kolejny wydatek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my z Cursorem tez sie pojawimy, nie panikujcie z tym dojazdem ze slaska...

Patryk strokera zmiescimy, reszte tez mozemy na tylnych siedzeniach bo jade sam...

Spotkamy sie na a4 w Krapkowicach, jak chcecie sie dolaczyc, to dojedziemy na samo miejsce :)

Jesli co nie smiećcie w temacie i uderzcie na PW w celu uzgodnienia godziny spotkania w krapkowicach.

Ja bardzo kocham w tematach o zlotach deklaracje na 3 strony a potem nagle wycofki w ostatniej chwili- standard nie tylko na tym forum

 

 

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić ( może kogoś przyciągne )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

11. Gilotyn@+Monika (80%)

12. Sebring (tez na 80pro)

13. Balcer (szukam dojazdu z Krakowa lub okolic, jest ktoś chętny?)

14. pimp_zabrze

15. leju_thc (jak dobrze pojdzie to jeszcze 2kumpli :P )

16. Shadow25 + Młoda ( w piątek będę raczej sam :hyhy: )

17. Mastah22 + Cursor

 

[ Dodano: 2009-08-19, 21:04 ]

AAA najwazniejsze, ile tam jest gniazdek dla przedłuzaczy i prostowników? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my z Cursorem tez sie pojawimy, nie panikujcie z tym dojazdem ze slaska...

Patryk strokera zmiescimy, reszte tez mozemy na tylnych siedzeniach bo jade sam...

Spotkamy sie na a4 w Krapkowicach, jak chcecie sie dolaczyc, to dojedziemy na samo miejsce :)

Jesli co nie smiećcie w temacie i uderzcie na PW w celu uzgodnienia godziny spotkania w krapkowicach.

Ja bardzo kocham w tematach o zlotach deklaracje na 3 strony a potem nagle wycofki w ostatniej chwili- standard nie tylko na tym forum

 

 

1. Kamil + Iwona

2. karolo986

3. Zola + pewnie jakaś koleżanka albo i 2 XD

4. FUBU (moze kogos zaciagne? )

5. Domulkaa

6. Praetorian (tak jak FUBU)

7. Owca126

8. ruby1986 na 99%, wolne se w robocie muszę załatwić ( może kogoś przyciągne )

9. Asik+Kamila

10. greg-si

11. Gilotyn@+Monika (80%)

12. Sebring (tez na 80pro)

13. Balcer (szukam dojazdu z Krakowa lub okolic, jest ktoś chętny?)

14. pimp_zabrze

15. leju_thc (jak dobrze pojdzie to jeszcze 2kumpli :P )

16. Shadow25 + Młoda ( w piątek będę raczej sam :hyhy: )

17. Mastah22 + Cursor

 

[ Dodano: 2009-08-19, 21:04 ]

AAA najwazniejsze, ile tam jest gniazdek dla przedłuzaczy i prostowników? :P

 

mastah22 pójdzie PW, ja i balcer jedziemy razem z Kato, więc możemy się spyknąć na A4 w tych Krapkowicach gdzieś na jakimś zajeździe, ale to zgadamy się w piątek najpóźniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za małe OT, ale mam małe pytanko do shadow25'a, a mianowicie chodzi mi o Twoje fele ?

Widziałem właśnie taki komplecik na alle i się zastanawiam czy musiałeś zmieniać kapcie na jakieś wyszukane ?

 

Nic wyszukanego Tylko zwykła opona do felgi 17" Jedyny mankament to to ze na szerokość mi się nie mieściły i musiałem poszerzać autko. Felga o szerokości 8" ni jak mi nie wchodziła w nadkole ...... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zlot tuż tuż więc może napiszę coś o organizacji :hyhy:

 

 

Kto chce i oczywiście może to zapraszamy już jutro (piątek) do Wilczyna Leśnego.

Ja będę tam prawdopodobnie na godzinę 19. Jak wyrobię się wcześniej to zamieszczę info na forum. Najlepiej piszcie lub dzwońcie do mnie.

 

Podaję jeszcze raz mój numer:

 

691265492

 

 

Grila, węgiel, podpałkę, przedłużacze zabiorę ze sobą. Coś jeszcze potrzebujemy?

 

Pamiętajcie, aby zabrać kąpielówki, śpiwór, może jak ktoś ma jakiś namiot, wyżywienie i picie

 

 

Osoby które wpłaciły pieniądze, na PW dostały takie specjalne IDENTYFIKATORY. Prawdopodobnie żeby wjechać na teren ośrodka będą musiały podać te dane.

WIĘC PROSZĘ ZABRAĆ TO ZE SOBĄ!

 

Na resztę czekamy już od rana w sobotę :)

 

Osoby które nie wpłaciły wcześniej pieniędzy przed wjazdem muszą mnie jakoś ścigać. W dniu imprezy wjazd kosztuje 25 zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk strokera zmiescimy, reszte tez mozemy na tylnych siedzeniach bo jade sam...

 

mastah22 Strokera "posadźcie" na tylnej kanapie, a nie w bagażniku :)

Będzie się ładnie prezentować jako "pasażer" - tak dumnie i dostojnie na A4 i później we Wrocławiu :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh czemu na mysl o tym pikniku zaczyna mnie bolec watroba? :)

 

[ Dodano: 2009-08-20, 21:03 ]

No i niestety wielka doopa :/ na 90% mnie nie bedzie jednak :/ przyczyny niezalezne odemnie :/ Chyba ze ktos bedzie jechac w okolicach łodzi do Wilczyna i by mnie mogl zgarnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...