Skocz do zawartości

BMW e46 cabrio budowa car audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam zbudować takie car audio do e46 w cabrio, co o tym myślicie? Jaki wzmacniacz do tego zestawu byście polecili? I suba?

 

Radio: JVC KW-AVX820 EXAD

 

Przednie drzwi:

1. Wysokotonowe DLS DUR 1

2. Średniaki DLS UP2.5

3. Kick basy DLS R6A

4. Zwrotnice 3 drożne DLS ULTIMATE

5. Wygluszenie drzwi matami butylowymi STP i do tego dystanse pod kick basy no i oczywiście nowe kable

 

Do tego miałby być jeszcze subwoofer na tył w miejsce podlokietnika tylko jeszcze nie wiem jaki dokładnie, coś koło 20 - 30cm średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się chodzi mi o te śląskie granie czy to źle czy O co chodzi? , wszystko jeszcze jest w trakcie także mogę coś zmienić, z tego co się orientuję taki układ w przednich drzwiach powinien robić robotę, co do suba to miał być re-audio rex 12s4 lecz jeszcze muszę tył rozebrać i spr. jak będzie siedział w grodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


1. Wysokotonowe DLS DUR 1
2. Średniaki DLS UP2.5
3. Kick basy DLS R6A
4. Zwrotnice 3 drożne
Było niegdyś auto z podobnym systemem z tym, że tw był mt23. Na subie Phase Aliante10. Mid+tw zasilał Sony xes m1 a woofery i sub'a DLS Ultimate A5.

System na mistrzostwach europy w Katowicach otrzymało najwyższą notę za dźwięk w swojej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie że nie sprecyzowałem wypowiedzi odnośnie wzmaka, chodziło mi o coś z niższej półki. Myślałem o wzmaku który miałby około 100watt czystego rms na kanał przód i coś koło 250 - 300 w mostku na suba, Czy to by było w porządku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry i niedrogi piecyk:

https://www.amp-performance.de/en/122-Alpine-MRV-F400.html

Może nie ma tyle power'a co napisałeś ale spokojnie sprawdzi się przy tym systemie. Jedynie musisz dobrać sub'a o dużej skuteczności.


 

 


To chyba było nawet moje auto

Twoje, Twoje, braliśmy "fun" z CA całymi garściami... to były czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...