Skocz do zawartości

Android 2din problem z subwooferem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nietypowy problem.

Posiadam radyjko dedykowane do Leona II na androidzie. Zamontowany mam sub lanzara i wzmak crunch. Wszystko było ok do wczoraj. Zdemontowalem głośnik z wzmakiem, bo było potrzebne mi miejsce w bagażniku. Po ponownym zamontowaniu stala się dziwna sprawa, na wzmaku pali się protect i niestety nie gra subwoofer. Dodam, że podpinalem głośnik wraz ze wzmacniaczem w innym samochodzie innym radiu i gra normalnie co wyklucza jego awarię. Próbując dojść do problemu sprawdziłem następujące rzeczy. Bezpiecznik od kabla + z aku dalem nawet nowy, próbowałem drugi kabel + także mase dać z aku (obecnie masę mam normalnie z bagażnika) dalej nic. Myślałem, że może kabel rem padł, puściłem drugi dalej nic. Kabel rem zmostokowalem z plusowym od aku by spróbować wzbudzić wzmak dalej świeci się protect. Myślałem że padło wzbudzanie z radia dokładniej mam to podpięte pod kabelek wysuwanej anteny,ale powinien w takim razie obudzić się po podpięciu do plusa prawda?

W ten sposób brakło mi pomysłów. Myślę jeszcze dać nowe rca, ale przez nie mógł by być taki problem z tym protect?. Proszę o pomoc,bo brakło mi pomysłów. Może ktoś miał taki problem?

Pozdrawiam.

Nie wiem czy tematu czasem nie dałem w złym dziale, proszę o przeniesienie gdybym jednak walnal gafe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze zrozumiałem to audio ogólnie masz podpięte pod kostke iso a jedynie piec z subem pod rca z radia tak? idąc dalej jeśli dobrze zrozumiałem jedyne co mi się nasuwa to że radio nie podaje napięcia na wyjście suba (mógł paść bezpiecznik) więc tam musisz miernikiem sprawdzić czy jest napięcie (sygnał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rca ida w radio sa tam wyjścia na 3 pary rca. Do radia wpieta jest ori kostka taka przejsciowka która wpina się w instalację iso od samochodu. Od tej ori kostki z radia wychodzi kabelek ant pod który mam podpięty remote od wzmacniacza. Radio ma bezpiecznik, ale wszystko działa jak działo tylko nie sub z wzmakiem,także wyklucza to bezpiecznik w radiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wszystko, dawałem nowe przewody poza własnie rca. Wzmak jest sprawny w innym samochodzie wszystko działa. Zostało albo chinch w radiu albo sam kabel, ale wątpię by kabel padł. Bezpieczniki wymienilem mimo że są sprawne, już po prostu nie wiem czego się czepic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...